2752
2734
عنوان

شما بودید ناراحت نمیشدید؟؟

153 بازدید | 19 پست

برادرشوهرم هر سال ویلا میگیره تمام فامیل رو شمال دعوت میکنه اما یه تعارف خشک و خالی به ما نمیکنه  با همسرم هم مشکلی نداره ماشالله هر وقت تو خونشون چیزی خراب میشه سریع زنگ میزنه به شوهر من اون وقت موقع خوشی ها ما حذف هستیم  هفته قبل به گوشم رسید که همگی رفتن شمال  البته اگه به ما میگفت نمی‌رفتم چون بچه کوچیک دارم اما راستش بهم برخورده شما جای من باشید چه برخوردی میکنید؟ بهشون نمی‌گید که متوجه میشید که دسته جمعی با هم بیرون میرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولشون کن 

شوهرم سه تا ماشین داره 

انداخته زیر پای  برادرش .و اینکه اونم ماشین صفر  دنا در آورده 

پارک کرده تو حیات. نکنه خراب نشه 

اون وقت من دوتا بجه  بدون ماشین 

واگزارشون کن به خداااا

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
لابد زنش باهات حال نمیکنه،،کارشون خیلی زشته و مادر شوهر یا خواهر شوهرت نمیپرسن یعنی چرا ب فلانی نمیگ ...

هفته پیش خواهرشوهرم اتفاقا زنگ زد که دلمون برای بچه ها تنگ شده و اینا بعد قرار میزارن میرن همگی یه تعارف نمیزنن

به شوهرت بگو ، بگو یعنی چی؟ لال میشد به ماهم میگفت، البته آروم بگو ، یک جوری مظلوم ، که حق بده به تو ...

ببین بحث رفتن نیست من قطعا نمی‌رفتم چون این چند روز هممون سرما خوردیم اماچون خونشون هم نزدیک ما هست و موقع گرفتاری به شوهرم زنگ. میزنه منم توقع دارم یه تعارف بکنه حداقل این خیلی پرتوقع بودنه؟ 

هفته پیش خواهرشوهرم اتفاقا زنگ زد که دلمون برای بچه ها تنگ شده و اینا بعد قرار میزارن میرن همگی یه ت ...

حتما سر وقتش بهشون بگو،،چطور دلشون میاد برادرشونو نادیده بگیرن جاشون بودم میگفتم اگه فلانیم میاد ما میاییم وگرنه که نه 

2706