2733
2734

سلام وقتتون بخیر. دارم میرم کلاس نهم راهنمایی میخواستم در زمینه انتخاب رشته  .. شغلی که هدف قرار بدم هم بگین ‌‌.. میخوام شغلی باشه که حتما شاغل شم .. و درآمدش خوب باشه .ترم اول و دوم هفتم رو آوردم ۱۷ نیم .ترم اول هشتم ۱۷ نیم .ترم دوم هشتم دارم میدم سخت دارم میخونم مطمئنم ۱۹ میشم سال دیگه هم دوتا ترمو ۱۹ میارم.. حفظی جاتم خیلی خوبه یعنی بعد از یه بار خوندن حفظ میشم ولی ریاضی یکم ضعیفه ‌‌.. خلاصه انسانی میخواستم برم ولی فکر نکنم داخلش شاغل شدن صددرصد باشه .. بازم خوشحال میشم تجربیاتشون دراختیارم بزارین نمیخوام یهو سال نهم با عجله یه رشته انتخاب کنم که بعد یه عمر حسرت برام بمونه

دبیری وکالت روانشناسی مشاور و... 

#م‍‌ث‍‌ل‍‌ا ی‍‌ه‍‌و #آن‍‌ل‍‌ای‍‌ن‍‌ش‍‌ی ب‍‌ب‍‌ی‍‌ن‍‌ی #ه‍‌ز‍‌ا‍‌رت‍‌ا پ‍‌ی‍‌ام #دوس‍‌ت‌دار‍‌م ت‍‌و پ‍‌ی‌ ‍ویته" :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دبیری وکالت روانشناسی مشاور و... 

وکالت هدفم بود ولی دیدم ازمونشم خیلی سخته از این بگذریم وکالت کلی رقابت داره یعنی امکان داره اصلا درآمدی نداشته باشی و روانشناسی و مشاوره هم کلا درآمدش خیلی پایینه 

وکالت داخلش خیلیی رقابته روانشناسی هم ریسکیه 

دبیری بخونی از اول حقوق داری شرایط فرهنکیان خیلی خوب شده

#م‍‌ث‍‌ل‍‌ا ی‍‌ه‍‌و #آن‍‌ل‍‌ای‍‌ن‍‌ش‍‌ی ب‍‌ب‍‌ی‍‌ن‍‌ی #ه‍‌ز‍‌ا‍‌رت‍‌ا پ‍‌ی‍‌ام #دوس‍‌ت‌دار‍‌م ت‍‌و پ‍‌ی‌ ‍ویته" :)
دبیری بخونی از اول حقوق داری شرایط فرهنکیان خیلی خوب شده

اره دبیری هم خیلی دوست دارم ولی میترسم برم انسانی بعد برم دبیری بعدش درآمدم کم باشه .. میزان درآمدش چقده حدودی؟

انسانی برای شما مناسبه اتفاقا رشته های کنکور انسانی بازار کار خوبی دارن مخصوصا تو حوزه خوداشتغالی

آره ‌.همچنین قهرمان انشا و فارسی هم داخل مدرسه هستم .. ولی خب اگر برم رشته انسانی بعد چه شغلی برم که درآمدش بالا باشه و حتما شاغل بشم 

آره ‌.همچنین قهرمان انشا و فارسی هم داخل مدرسه هستم .. ولی خب اگر برم رشته انسانی بعد چه شغلی ب ...

برو به سمت علاقه. خیلیا هستن که بسیار موفقن و رشته های علوم پایه خوندن که بازار کار مناسبی هم نداره قطعا علاقه خیلی تاثیر داره

اره دبیری هم خیلی دوست دارم ولی میترسم برم انسانی بعد برم دبیری بعدش درآمدم کم باشه .. میزان درآمدش ...

حتی وقتی ک دانشجویی حقوقی دور بر 5 تومن داره وقتی کارتو شروع کنی ماهی 15 تومن اینا

حتی وقتی ک دانشجویی حقوقی دور بر 5 تومن داره وقتی کارتو شروع کنی ماهی 15 تومن اینا

بستگی به انتظارات داره والا وکالت بتونم هرپرونده ۳۰ میلون تا ۵۰ میلون درامدشه ولی میدونم نمیشه خیلی سخته وکالت

برو به سمت علاقه. خیلیا هستن که بسیار موفقن و رشته های علوم پایه خوندن که بازار کار مناسبی هم نداره ...

علاقه که کلا به شغل های جنایی علاقه دارم ولی متاسفانه داخل ایران دختر نمیتونه یه همچین شغلی رو داشته باشه:)