2752
2734
عنوان

تعبیر خواب سید

65 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها من امروز صبح خواب دیدم یکی از فامیلامون سید بعد عموم تازه فوت کرده من و مامانم داشتم می‌رفتیم داخل خونه بعد اون آقا داشت ازپله ها میومد پایین که بره باهم احوال پرسی کردیم که یهو به من گفت مواظب این برنج‌باش که نریزه من اصلا قبلش هیچی دستم نبود یهو دیدم برنج تو دستمع توی ظرف یکبار مصرف بعد رفتیم گوشه خونه با مامان و این آقا (من چند ماهه پیش شش ماهم بود سه قلو هامو از دست دادم)من تا این آقا رو دیدم زدم زیر گریه میخواستم بهش بگم چقدر واسه من سخت گذشت بچه هامو از دست دادم یهو بدون اینکه بزاری من حرفمو بزنم بهم گفت من سفارش تو پیش بابام کردم بابامم فوت شده کسی بلده تعبیر خواب کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید