2752
2734
عنوان

شماهم مثل من هزینه لوازم آرایشی تون زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 50 پست
منم همینطورم زیاد ارایش نمیکنم ولی لوازم ارایش و روتین پوستی که استفاده میکنم قیمتاشون خیلی بالاست ...

اوه چه دلی داری😂 آبرسان متاسفانه خیلی زود تموم میشه

لایک نکن😱 لایک نکن😱😱میگم لایک نکن😱😱😱
خب کرم پودر و رژگونه و رژ هم گرونن

من هرچی دستم بیاد میگیرم

باورت میشه نمیدونم مارک لوازم آرایشیم چیه😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زود زود استفاده میکنم زود تموم میشن😅

منم تقریبا هر روز آرایش میکنم 

ریمل تقریبا ۱۰ ماه 

رژ لب سالی ۳ بار (چون مدادیه)

کرم پودر یا کانسیلر چون فقط برای چشم و دور چشم میزنم سالی یبار 

خط چشم سالی دوبار 

ژل ابرو یا ریمل ابرو هم بستگی داره اصولا سالی ۲بار 

سایه سالی یبار 

مرطوب کننده‌ و ضدآفتاب هم سالی دوبار 

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
خداروشکر کن پوستت حساس نیس😅

اره واقعا🥴

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
منم تقریبا هر روز آرایش میکنم  ریمل تقریبا ۱۰ ماه  رژ لب سالی ۳ بار (چون مدادیه) کرم پو ...

چطور هر روز آرایش میکنی ولی ریملت ۱۰ ماه دووم میاره

لایک نکن😱 لایک نکن😱😱میگم لایک نکن😱😱😱

نه، من هزینه روتین پوستیم کمرمو شکسته

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706