2733
2734
عنوان

واکسن کزاز در بارداری

93 بازدید | 13 پست

خانوما کسی بوده تو بارداری واکسن کزاز نزده باشه ، من باید الان که هفت ماهه هستم بزنم ولی دو دلم و از عوارض احتمالی و ناشناختش میترسم،یه طرفم باز میترسم نزنم خدایی نکرده بد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عوارض ناشناخته نداره 

سالهاااااااااست که داره تزریق میشه 

نزدنش خطرناک تره 

چون کزاز برای نوزادت خطر داره نه خودت

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

من هم آنفلانزا هم کزاز زدم خودمو دخترمم هم خدا روشکر سالمیم کزاز که حتی درد هم نداشت برای آنفلونزا یکم تب کردم و کسل بودم ..... خیلی نزدن .به منم گفتن نزن .... ولی من ریسک نکردم هرچند خیلی هم میترسیدم

مگه عوارض داره؟؟ منم باید آخر این ماه بزنم  استرس گرفتم از حرفات

تو رو خدا از حرفهای من استرس نگیر برو تاپیک های من همش تو بارداری فکر منفی میاد سراغم و دست خودم نیست. واسه هرچی میترسم وگرنه من علم هیچی ندارم و دکترم و بهداشت گفتن بزن واکسن رو

من مامانم موقعی که منو باردار بوده زده تو نوزادی اتفاقا گرفتم و دکتر گفته بوده اگه زدی که زنده میمونه اگه نه میمیره بعد مامانم زده بوده خوشحال شده ی شربت بهم دادن خوب شدم

خودمم ماه هفتم شنبه زدم

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واکسن کزاز موقع عروسی نزدم چکار کنم چه خطری داره برای نوزاد ‍؟

هر ده سال یکبار باید زده بشه 

۱۵ سالگی زدی 

پس باید ۲۵ سالگی بزنی 

اگر ۲۵ سالت شده پایگاه بهداشت محله تون هم میزنه 

نزدنش ممکنه باعث کزاز نوزادی بشه 

که قطعا مرگ آوره

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20