2752
2734
عنوان

من یه نوزاد یماه دارم

88 بازدید | 11 پست

شیر خودم میخوره ولی مثلا میبینی نیم ساعت شده یا یساعت شده گشنش یاحتی گاهی ۲۰ دقیقه بعد شیر دادن دوباره گشنشه

وزن هم گرفت خوب

دلم میخاد شیر خشک بدم نگهش داره

خودمم اینجوری خسته شدم هیچکسم ممیفهمخ منو ب مادرم میگ میگ پس ما چجوری دادیم ب شوهرم میگم صدتا عیب میزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم پسرم شیرخشکی بود شیرخشک سخته همراه باشیرخودتم نمیتونی بدی رفلاکس میگیره .

شیر خشک ک راحت نره

سینهددادن ادم دیوانه میشه هی باید بکشی پتیین ی دستشویم نمیتدنی بری

اخه دکترم گفت دوسا۵ت بده ولی بچم همش گرسنشه میبینی یساعتم شدهدسینم دهنشه

سینت ده دقیقه تو دهنش بود در بیار

اگه باز گریه کرد رو پا بخوابون یا یجور دیگه اروم کن بیشتر از ده دقیقه از سر عادته

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
شیر خشک ک راحت نره سینهددادن ادم دیوانه میشه هی باید بکشی پتیین ی دستشویم نمیتدنی بری

شیرخشکو نصف شب باید پاشی درست کنی کلا خوابت میپره یذره سرد گرم میشه دلدرد میگیره مسافرت میری همش یه فلاکس باخودت باید اب ولرم بگردونی تاوقتی بزرگ شه باید خودت شیشه شیرو بگیری تابخوره الان کوچیکه سختته من خیلی ازمادرارو دیدم نصف شب توحالت دراز کش بچه شیرمیخوره مادرهم نه خوابش میپره نه نگران سردو گرم شدن آبشه.توالان راحتی هرجامیری یدونه بچه بغلته ولی من هرجا میرفتم یه فلاکس کوچیکو شیشه شیرو شیرخشک باید میزاشتم توکیف که ازخود بچه سنگینتره میبردم بیرون .تنهادیگه نمیتونی جایی بری چون نمیتونی بابچه وسایلم برداری .شیرو درست میکنی نمیخوره نیم ساعت بعد باید بریزی بره .خیلی وقتا شده بردمش دکتر کارمون طول کشیده اب ولرمش تموم شده تا ابجوش بخرمو سردش کنم بیمارستانو گزاشته سرش .توماشین یکی باید بچه نگهداره یکی شیردرست کنه حالا هزینه هاش بکنار 

حالا گفتی دسشویی یچیزی یادم افتاد خیلی وقتا که نصف شب پسرم بیدارمیشد میرفتم شیر میگیرفتم میاورم براش باید شیشرو نگهدارم تا بخوره پسرمنم هول هولکی میخورد دم به دیقه خفه میشد ازدهنشم شیشه جدامیشد ساختمونو میزاشت سرش بعد من تواون وضعیت دسشوییم میگرفت جون میدادم تا شیرش تموم شه برم دسشویی🤣🤣🤣🤣کلا دردسره 

عزیزم شیر خشکی خیییلی سخت تره 

آب بزاری بجوشه 

یه فلاکس آب گرم 

یه فلاکس آب سرد 

مخلوط کنی 

شیشه شیر رو بعد از هر بار استفاده باید تمیز بشوری بزاری خشک شه 

ضدعفونی کنی 

حواست باشه تو گلوش نپره خفه 

داغ نباشه سرد نباشه 

یه جا بخای بری باید یه ساک برداری یه قوطی شیر بزاری دو تا فلاکس شیشه شیر شیشه شور 

دردسره 

ولی الان گریه کرد در میاری میزاری دهنش تمومه دیگه 

با شیر خشک همین نیم ساعت به نیم ساعت که باید بدی بهش به کنار درست کردن و شستن هم به کنار قشنگ کارت سه برابر میشه 

من همیشه میگفتم بچه  دار شدم شیر خشک بهش میدم راحت تره ولی عیدی مهمون داشتم بچش شیر خشکی بود یهو می‌دیدیم ساعت سه شب داره آب میجوشونه کلا نظرم عوض شد

بر خلاف نظر دوستان به نظر من که شیر خشک مثل اب خوردنه.کجاش سخته؟ابو ولرم میکنی میریزی تو فلاکس.همیشه اماده.دو سه تام شیشه میزاری تو کیف که همیشه تمیز باشه یکیش.راحت میری بیرون .شیر دادن برا من یکی حداقل جزو وحشتناکترین کارا بود.هیچوقتم اندازه بچه شیر خشکی راحت و سیر نمیشه چون شیر مادر زود هضم میشه