2752
2734
عنوان

عفونت مونونوکلئوز

60 بازدید | 8 پست

کسی این ویروسو تا حالا گرفته خودش اطرافیانش؟

آزمایش EBV دادم و مثبت شده.گلودرد شدید و تورم غدد لنفاوی دارم.کسی اطلاعی داره کی خوب میشه چقد طول میکشه

سلام ته گلوتون چیزی هست؟ تو ایینه که نگاه میکنین؟

نه هنوز هیچی دیده نمیشه و آب دهنمو که قورت میدم درد میکنه قشنگ حس میکنم تا ته حلقم زخمه.و غدد لنفاوی گردنمم بزرگ شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه هنوز هیچی دیده نمیشه و آب دهنمو که قورت میدم درد میکنه قشنگ حس میکنم تا ته حلقم زخمه.و غدد لنفاوی ...

این EBVکه گفتین چیه؟

من امروز گلوم درد میکرد دیدم لوزه هام متورم شدن، یه لکه های سفیدی هم روش بود خیلی ترسیدم

این EBVکه گفتین چیه؟ من امروز گلوم درد میکرد دیدم لوزه هام متورم شدن، یه لکه های سفیدی هم روش بو ...

فقط گلو دردعلامتش نیست.همراه با غدد لنفاوی متورم تب بیحالی و خستگی

بله آزمایش نوشتن که مشخص شد این عفونته ولی هنوز فردا میبرم دکتر جوابشو

سلام عزیزم میخواستم ببینم نتیجه رو پیش دکتر بردین چی گفتن؟ چی تجویز کردن؟  خودتون بهتر شدین یا علائمو هنوز دارین؟

من روی لوزه هام لکه های سفید عفونت زده شده و شدیدا متورمن، دکتر رفتم هنوز خوب نشدم

سلام عزیزم میخواستم ببینم نتیجه رو پیش دکتر بردین چی گفتن؟ چی تجویز کردن؟  خودتون بهتر شدین یا ...

من لوزه هام اصلا لکه سفید نداشتن.برای شما احتمالا عفونت گلو هست و اون لکه سفید طبیعیه موقع عفونت شدید.آموکسی کلاو بهتره.

من خداروشکر بهترشدم