2733
2734
عنوان

لاغر شدم می‌خوام تثبیت کنم

92 بازدید | 12 پست

الان چیکار کنم؟ بیشتر بخورم؟ چیزایی رو که حذف کرده بودم می تونم بخورم اما کم؟ البته یه چیزی مثل نوشابه رو اصلا دوست ندارم می تونم مثلا بیشتر از قبل غذا بخورم؟ کسی بوده لاغر شده باشه و وزنش تثبیت مونده باشه؟

او قند روزهای تلخ من است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی خوشبحالت 

چند کیلو بودی چند شدی تو چند وقت؟

با چی لاغر شدی ؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
اسی خوشبحالت  چند کیلو بودی چند شدی تو چند وقت؟ با چی لاغر شدی ؟

۸۳/۸۵۰ بودم الان ۶۴/۱۰۰

از اوایل دی شروع کردم بعد از شب یلدا

رژیم گرفتم

رژیم فستینگ ۱۶_۸

۱۶ ساعت چیزی نمی خوردم جز مایعات بدون قند مثل آب و قهوه و چای و دمنوش بدون قند البته من قهوه هم نمی خوردم

توی اون هشت ساعت هم حجم غذامو کم کرده بودم 

نوشابه رو حذف کردم

شیرینی رو کم کردم

فست فود رو کم کردم اگر هم می خوردم کم بدون پنیر

خامه رو حذف کردم

برنج و نون می خوردم یه مدت نون جو خوردم اما بعد دیگه همون نون گندم محلی خوردم مغزیجات می خوردم کم و بیش سعی می کردم بیشتر سینه مرغ بخورم که پروتئین داره خوراک لوبیا می خوردم تخم مرغ آب پز هر وقت گرسنه می شدم معمولا گوجه نمک می زدم می خوردم یا مثلا خیار یا سبزیجات یا سیب و پرتقال و اینا 

و اینکه اشتباهم این بود که ویتامین نخوردم موهام قبلا ریز داشت اما درست شد و دیگه نمی ریخت ولی الان ریزش مو دارم

ورزش هم نمی کردم معلم بودم و وقت نمی کردم ورزش کنم

اگر سوالی داری بپرس گلم

او قند روزهای تلخ من است 
۸۳/۸۵۰ بودم الان ۶۴/۱۰۰ از اوایل دی شروع کردم بعد از شب یلدا رژیم گرفتم رژیم فستینگ ۱۶_۸ ۱۶ ساعت ...

همه ی این ۵ ماه رو فستنیگ گرفتی ؟هر روز؟ 

بعد استپ نداشتی؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
همه ی این ۵ ماه رو فستنیگ گرفتی ؟هر روز؟  بعد استپ نداشتی؟

نه عزیزم اوایل فکر می کنم سه روز در هفته بعد دو روز و یه روز یا گاها یک هفته در میان هم شد بعدش

یعنی هفته اصلا فست نبود به خاطر شرایط شغلیم

یه هفته رو دو سه روز بودم

کلا میگن بیشتر از سه روز در هفته فست نباشید

نه استپ نداشتم

الان می‌خوام تثبیت کنم

او قند روزهای تلخ من است 
نه عزیزم اوایل فکر می کنم سه روز در هفته بعد دو روز و یه روز یا گاها یک هفته در میان هم شد بعدش یعن ...

بعد روزای دیگشو کالری شماری میکردی؟

کاش منم شروع کنم وزنم داره میره بالا بجای بیاد پایین 

انگیزت چی بود یهو شروع کردی چرا من شروع نمیکنم پسس💔

بعد روزای دیگشو کالری شماری میکردی؟ کاش منم شروع کنم وزنم داره میره بالا بجای بیاد پایین  انگ ...

آره من آپ زیره نصب کردم حواسم به کالری هام بود

انگیزه لاغری بود تا جای یکه یادمه و بزرگ بودم تپل بودم

و اینکه الان خیلی خودمو دوست دارم

من خیلی چاق بود

چند کیلویی؟

او قند روزهای تلخ من است 
آره من آپ زیره نصب کردم حواسم به کالری هام بود انگیزه لاغری بود تا جای یکه یادمه و بزرگ بودم تپل بو ...

۸۸ کیلو 

۸۳ بودما دارم هی چاق میشم

پرخوری عصبی دارم 

۸۸ کیلو  ۸۳ بودما دارم هی چاق میشم پرخوری عصبی دارم

از اسمت مشخصه خوش غذایی خخخ

مثل منی

اینقدر همش گشنمه 

منم خیلی خوش اشتهام

یه بار خودمو وزن کردم ۸۷ کیلو بودم البته چند سال پیش

پارسال رژیم گرفتم شدم ۸۲ البته وزن اولیه رو نمی دونستماااا

بعد باز شدم ۸۳/۸۵۰

تا این بار که رژیم گرفتم

او قند روزهای تلخ من است 
از اسمت مشخصه خوش غذایی خخخ مثل منی اینقدر همش گشنمه  منم خیلی خوش اشتهام یه بار خودمو وزن ...

خداروشکر

انشالله ثابت بمونه برات