2733
2734
عنوان

شما بودید اعتماد میکردبد؟

107 بازدید | 11 پست

طرف بلاگره 

پولداره , متوجه شدم ماشینشم مدل بالاس و تو بورس

این ادم بگه دوس دختر نداشتم باور میکردید؟

اعتماد میکردید ب این ادم؟

مشاور تحصیلی و دانشجوی مامایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم تو این موارد نمیشه قضاوت کرد ولی برا خودم همینکه بدون الان درگیر رابطه نیست و سایه ای از راب ...

من با اینکه دروغ میگه مشکل دارم

قطعا کسایی بودن 

مشکلیم ندارم فقط میخوام بدونم ،نمیخوام چص کنم با کنکاش کنمگذشتشو

مشکلم اینه ب این ادم میشه اعتماد کرد اصا؟

میخوام مطمئن شم نمیشه

نمیدونم خیلی از زندگیش نمیپرسیدم که بخام اعتماد کنم یا نکنم........................کاری بش ندارم

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

اعتماد نکنی دو سال دیگه حسرت میخوری ک شاید راست میگفت اعتماد کنی ضربه ببینی نهایتا یه درس جدید یاد گرفتی دیگ چه فرقی داره 

به نظرم با دید باز و بدون فکر اضافه برو تجربه کن فقط مراقب باش مثلا توی محیط های شلوغ برو ببینش سوار ماشینش نشو اصلا بخصوص اوایل سوار ماشین هیچکس نباید بشی مراقبت کن که ضربه جسمی نبینی آسیب روحی میشه برات درس عبرت

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
اعتماد نکنی دو سال دیگه حسرت میخوری ک شاید راست میگفت اعتماد کنی ضربه ببینی نهایتا یه درس جدید یاد گ ...

فعلا که من قراره برم دنبالش🤣

بعد جالبه ماشین دوتامین بکیه

من سفید اون مشکی

خلاصه که .....

اینم بگم اصلا راهمون دوره 

الان اومده شهر من قراره شب بریم بیرون رستوران و صبحم برگرده بره