2752
2734
عنوان

دارم دیونه میشم کمک کمک

303 بازدید | 14 پست

بچه ها مادران دوستان،من 39هفته بارداریم دوشنبه هفته پیش رفتم پیش دکترم تاریخ بزنه برای سز،بعد از دهنم پرید بین سز و طبیعی مرددم،گفت بذا معاینات کنم معاینه کرد گفت لگنت خیلی خوبه یه سانتم دهانه رحمت باز شده دوش بگیر و پیاده روی زیاد تا پیشرفت کنی دوباره بیا معاینت کنم،از شانسم شوهرمم اومد تو این سری حالا حرفا دکتر شنید میگه چه کاریه شاید بتونی زایمان راحتی داشته باشی چرا سز کنی،از نظر هزینه ام فرقی نداره اونقدری برامون چون طبیعیم میرم بیمارستان خصوصی که خود دکتر آخر کار بیاد،حالا الان پیاده روی و ورزشمو میکنم اما واقعیتش میترسم از طبیعی میترسم نتونم دردشو تحمل کنم،یا نتونم زور بزنم خدایی نکرده بچه گیر کنه اصلا خوابو خوراکم گرفته شده از طرفیم میگم سز میکنم یه عمر کمردرد و عوارضش‌باهامه😭😭😭

خب وقتی یکسانت بازه بیشترم میشه ,درصمن زایمان کلا سخته ,دیگه طبیعی وسزارین نداره

سخته اما سز کم استرستر به نظرم طبیعی بهتره اما پر از استرس و نگرانی انگار هر لحظه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سز کردم نه اون موقع ن الان که دوسال و نیم میگذره کوچکترین کمردرد سردرد نداشتم خیلی خوب بود زایمانم

همش برمیگرده به دکتر و رسیدگی های بعد زایمان که خیلی مهمه 

من سه هفته مامانم بچه رو میزاشت کنار سینم دراز کش شیر میدادم

سزارین خوبه 

من سزارین کردم ولی هیچ عوارضی نداشته نه کمردرد نه هیچی بعد عمل تا ۱۰ روز شکمم درد داشت بعدش نرمال ب ...

دردش قابل تحمل بود درست؟فک نکنم در حد درد طبیعی باشه سزارین

عزیزم 

اگه زایمان طبیعی روند طبیعی خودش پیش بره اکی هست 

سر بچه پایین بشه آخر بارداری بچه تو لگن اومده باشه دهانه رحم باز شده باشه و کیسه آب به طور طبیعی پاره بشه اکی هست زایمان طبیعی 

ولی اگر بچه بالا باشه و کیسه اب رو خودشون پاره کنند و آمپول بزنند سخته برین سز

ولی تو طبیعی دکترا خودشون خیلی می ترسند سریع برش میدن بچه رو میارن بیرون

ماما همراه حتما بگیرین از خود بیمارستان خیلی کمک کننده هست 

عزیزم  اگه زایمان طبیعی روند طبیعی خودش پیش بره اکی هست  سر بچه پایین بشه آخر بارداری بچ ...

آره معاینه آخر که اینا اوکی بود اما هنوز درد آنچنانی تجربه نکردم یعنی علائم زایمان ندارم

دردش قابل تحمل بود درست؟فک نکنم در حد درد طبیعی باشه سزارین

منم سزارین کردم. خدا رو شکر خوب بود. دست دکتر جراحم سبک بود. من که اصلا کسی نبود کمکم کنه از همون روز اول خودم کارامو انجام دادم. تو زایمان طبیعی والا انقد جیغ میزدن خانما که من فشارم رفت رو ۱۴. من خودم مثل چی میترسیدم واسه همین سزارین کردم. بستگی به روحیه خودت داره خودت تصمیم بگیر که بعد پشیمون نشی از هر روشی که زایمان می‌کنی. 

زایمان طبیعی خیلی پر ریسکه، سزارین کنید، من هیچ سردرد و کمردردی نداشتم تا الان

دقیقا تجربه های زایمان طبیعی متفاوت کاملا یعنی یا عالیه یا افتضاح اما سزارین تقریبا تو یه رنج اگر دکتر اوکی باشه البته تا جایی که من تحقیق کردم

همسرم اجباری روم ندارد در حد پیشنهاد همه چیو میگه بنده خدا میترسم خودم انتخاب اشتباه کنم بعد بگم کاش ...

سزارین بهترینه بعدشم بیهوشت نمیکنن بی حسیه 

خواهرمم سز کرد کلا مامانم ما و سزارین اورد 

لبخند می زد، چون آسان تر از توضیح غم هایش بود...
2706