2733
2734
عنوان

زنداییم خوشگل میکنه میاد محل کارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 48 پست
اهه 😅 بگو زندایی حیا کن اینجا محل کاره بهتر لباس بپوش کمتر آرایش کن یا روت نمیشه به پایین بگو بهش ب ...

دیگه ریدم نمیتونم بگم نیاد 

نظر خودم اینه کتابای دانشگام بیارم بخونم چون دانشجوام

ببینه وقت ندارم نیاد دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه ریدم نمیتونم بگم نیاد  نظر خودم اینه کتابای دانشگام بیارم بخونم چون دانشجوام ببینه وقت ن ...

ایییی🤦🏻‍♀️😅

دیگه خربزه خوردی پای لرزشم باید بشینی

سلام دخترررررررررررم با تشکر
بابا توام چقد زود وا میدی😂😑 اونبار ک تاپیکتو دیدم فقط به چشمت اومده بود😂 الان دوسش داری...

فهمیده دوسش دارم از اونور هی به زنداییم نگاه میکنه واقعا حال مزخرفی دارم و دلم میخواد فراموشش کنم

هیچ اینطور نیست محل کار بی حاشیه دوست دارم نه اینکه یکی پاشه با آرایش عروس بیاد جلب توجه کنه  ...

آرایش هم زمینه میخواد به هرحال من که ندیدم ولی جوری که خودت میگی اون بیشتر به چشم میاد و ناراحتی از این قضیه.بهش بگو دیگه نیاد که اینجوری عصبی نشی 

فهمیده دوسش دارم از اونور هی به زنداییم نگاه میکنه واقعا حال مزخرفی دارم و دلم میخواد فراموشش کنم

ببین غیر مستقیم بگو و با رفتارت

مثلا میخای بری بهش بزنگ بگو امروز من مغازه نیستم زندایی نیای علاف شیو اینا...

بعد اگه نیومد که هیچ اگه اومد و دید هستی که یه بهونه میاری پشیمون شدی اومدیو ...

بعد این کارو چند روز تکرار کنی احتمالا خودش میگیره نمیاد

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
33  2 تا بچه هاشو میذاره خونه میاد

بنظرم هرکاری میتونی بکن تا دیگه نیاد اصن بزار ناراحت شع 

جو محیط کار تورو هم بهم می‌ریزه بااین اخلاقاش ینی چی ک هروکرکنه وقتی ی هیز بهش تیکه میندازه 😒🚶🏼‍♀️

من چه میدونستم اینجور هر روز به خودش میرسه پا میشه میاد اونم هر روزززز گفتم نهایت هفته ای دو روزه

محل کار ....به یکی بگو به ریاست بگه ریاست به نگهبانی بگه راهش ندهند.....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
2706