2733
2734

(  • ‿ •  ) 

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا مشکلات روانی بزرگو اصلیو کاری ندارما ولی بیشتر مسائلی که تو زندگی هممون ممکنه باشه رو روانشناسا بهش یه اسم دادن شده مشکل روانی زیاد جدی نگیر و دنبالشون نباش به چیزای مثبت فکر کن وکارای مفید 

حالا مشکلات روانی بزرگو اصلیو کاری ندارما ولی بیشتر مسائلی که تو زندگی هممون ممکنه باشه رو روانشناسا ...

نه من از مشکلات روانی کوچیک نمیترسم اژ همین اصلیا 😭

نه من از مشکلات روانی کوچیک نمیترسم اژ همین اصلیا 😭

واقعیت اینه با دوسه تا علامت نمیشه انگ بیماری به خودت بزنی بنظرم تو بیشتر یجور وسواس فکری پیدا کردی بهتره با یه رواندرمانگر صحبت کنی