2752
2734
عنوان

همسرم میگه طلاتو بفروش😔+پیامش

| مشاهده متن کامل بحث + 1742 بازدید | 59 پست
چقدر کولیه. شلوغ بازی درآورده. نامزدین؟

نه عزیزم چن ماهی هست ازدواج کردیم

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا که بیچاره خوابیده بیمارستان فکر طلاهاتی؟ موقعیت مهمتر از جون شوهرت؟

جونش از جون خودم عزیز تره برام

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH.                              کاربری قبلا دست دونفر بود اما الان فقط دست خودمه 😁🤚🏻

وای از دست این مردا کلا همه شون عین همن یه چیز میشه خودشونو لوس میکنن 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

خب اگر واقعا هیچی پول ندارین و قرضم نمیتونین بگیرین خب پس باید چیکارکنی ؟الان مبادا نیست کی هست

بعدش تو بیشتر هندیش کردی ک کلیه مو میفروشم برات ولی طلا نمی‌فروشم دردت ب جونمم 😂

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

اسی تو خودتم خیلی لوسش کردی 😁

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

از خانواده ی خودت قرض بگیر و هیچ دلیل هم نگو...

ولی حتی در این حد پول نداشتن یعنی با یک فرد کاملابی برنامه طرفی. اینجوری زندگی مشکل میشه. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
2706