2752
2734
عنوان

شب حنابندون پسر خالمه هنوز هیچی

309 بازدید | 21 پست

انجام ندادم نشستم موهام سشوار میزنم نه  اصلاح ک دم نه لباس انتخاب کردم نه ارایش . 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

(  • ‿ •  ) معلومه تو یه دختر زیبا و با اعتماد به نفسی😘😘

حالا پاشو بدو بدو کاراتو بکن خوشگل مشکل بشو بری خوش بگذرونی💃🏻

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

پس با پیژامه و تیشرت ‌و‌موهای سشوار کرده بری ؟!

خب اول لباس مهمه بعد آرایش بعد حضور 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ساعت چند شروع میشه؟ 

۸

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
الانم که نشستی تاپیک زدی خب گوشیو بنداز زمین  برو به کارات برس

منتظرم موهام خشک شن شونه کنم برم یچیز بخورم بعد شروع کنم

(  • ‿ •  ) معلومه تو یه دختر زیبا و با اعتماد به نفسی😘😘 حالا پاشو بدو بدو ...

مرسی گلی

۸

۴ ساعت مونده 😐

پاشو لباستو آماده کن اگه آرایشگاه نمیری خودت آرایش کن موهاتو اتو کن برو

من عقد پسر خالم از ۷ صب داشتم آماده میشدم 😐😂

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
۴ ساعت مونده 😐 پاشو لباستو آماده کن اگه آرایشگاه نمیری خودت آرایش کن موهاتو اتو کن برو من عقد پسر ...

واقعا پس من مشکل دارم اینقدر ریلکسم   

2706