2752
2734

قرص میترونیدازول هم میخورم چند بار دکتر رفتم بهم از این قرص ها که رنگ ادرار عوض می‌کنه داد یکی خوردم از تهوع و دل درد مردم و زنده شدم دیگه نخوردم بعد الان احساس سوزش ادرار ندارم فقط احساس دستشویی رفتن دارم چه غلطی بکنم متنفرم از اینکه باز برم دکتر باز همون قرص مزخرف رو بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عفونت

خب باید چه غلطی بکنم برا عفونت اون قرص های که دکتر میده تهوع و دل پیچه منو میگیره من خیلی هم رعایت میکنم تو پریودی و همه چی چرا عفونت دارم خدایا

من چن روز پیش همینجوری بودم خودش خوب شد

تو رو خدا چکار کردی حتی مامانم گفت بومادران  دم کنم بخورم دوروزه دارم میخورم خوب نشدم دکترم قبلا رفتم قرصی که میده دل پیچه و تهوع میکیرتم

سردی معمولا باعثش میشه. من هر وقت شدید سردیم کنه احساس دفع ادرار میگیرم البته در کنارش سوزش ادرار شدید هم هست. یکم گرمیجات که میخورم خوب میشم. شما هم به نظرم امتحان کن ضرری نداره. خرما، گردو، ارده، دمنوش ها و عرق های گرم. من که خیلی جواب میگیرم هربار. 

خب باید چه غلطی بکنم برا عفونت اون قرص های که دکتر میده تهوع و دل پیچه منو میگیره من خیلی هم رعایت م ...

عنبر نسا دود کن فرداش خوب میشه . نزدیک واژنت ببر دودشو

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
عفونت داری اب زیاد بخور  و اون قرصو اصلا نباید شکم خالی بخوری

نه شکم پر خوردم یبار ناشتا خوردم داشتم میکردم شوهرم ترسید فشارم رفت پایین و تهوع و بالا نیاوردم اصلا میترسم از اون قرصه

2706