2752
2734
عنوان

مشاوره های کارآمد پدرم موقع ازدواجم و سیاست رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دانشجوی دندون پزشکی ام ، و دستیار یه دندون پزشکم 

ببخشید زیاد سوال میپرسم سال چندم میشه دستیار دندون پزشک شد؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
ببخشید زیاد سوال میپرسم سال چندم میشه دستیار دندون پزشک شد؟

این ارتباطی به سال تحصیلی نداره ، من خودم همینطوری داوطلبانه اومدم دستیار شدم تا تجربه ی بیشتری به دست بیارم و بعد ها خیلی اماتور رفتار نکنم 

دختری از آهار🦚
میشه رابطتون با خانواده همسر رو بگید چجوریه و در چه حده؟

خب همسر من تک فرزنده و پدرمادرش مدام توی مسافرتن و دیگه باقی عمرشونو اختصاص دادن به خودشون ، شاید ماهی یکبار ببینیم همو

دختری از آهار🦚
این ارتباطی به سال تحصیلی نداره ، من خودم همینطوری داوطلبانه اومدم دستیار شدم تا تجربه ی بیشتری به د ...

مچکرم

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

قشنگ بودن

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

اسی میشه در مورد قبولیت بگی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
چقدر پدر شما عاقل هستن و چه سیاست های جالبی . اگه میشه بیشتر از این سیاست ها برامون بگید . لطفاً یکی ...

چشم ، تو تاپیک های بعدی حتما میگم سر فرصت ، بله ، بسیار ادم عاقلیه و موفقیتم تو خیلس مسائل و مدیون مشاوره هاش ام

دختری از آهار🦚
2706