2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان موقع بلند شدن فقط درد دارم در کل با شیاف خوبم

هرچقد دردم نداری باز استراحت کن و کار نکن تا دوهفته حداقل

البته اگ کمک داری

زود از جات پانشو

فقط هر از گاهی پاشو قدم بزن

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
یهویی شد😅دخترم پی‌پی کرده بود 

من ۴۰ روز پیش زایمان کردم قرار بود پسرم ۴ اردیبهشت به دنیا بیاد بعد من خبلی دلم میخواست یکم به دنیا بیاد که بشه ۳/۲/۱ اما نه تنها سرتاریخ معین به دنیا نیومدبلکه اینقدر انقباظاتم زود شروع شد که ۲۶ فروردین به دنیا اومد فکر کرد اینجا خبریه اومد دید نههه خبری نیست😁😁

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
میشه بگی چ‌ کسی داره شکمت درد میکنه یا چجوریه کلا و مبارکتون باشه بچه خوردنیتون با قدمش کلی شادی و ...

ببین خیییلی حس قشنگی‌ بود مرحله به مرحله نزدیک میشد تولدش و دیدنش 

پمپ درد خیلی خوب بود نه که بگم اصلا درد نداشتم اولش تا یکی دو ساعت مث درد پریود داشتم ولی بعدش کامل بی درد بودم تا پمپ درد تموم شد بعد پرستار بهم گفت میتونم شیاف دیکلوفناک ۱۰۰‌ استفاده کنم که اونم خیلی خوب بود فقط تنها جایی که اذیت شدم اولین بلند شدن از تخت بود که خیییلی درد داشت بقیش خوب بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین خیییلی حس قشنگی‌ بود مرحله به مرحله نزدیک میشد تولدش و دیدنش  پمپ درد خیلی خوب بود نه که ...

اخییییییییییی مطمعنم خیلی حس مادر شدن و گرقتن بچت بغلت شیرین بوده درد ب چشمت نیومدن اصلا خیلی خوشحالم ک اذیت نشدی زیاد مرسی خیلی ترسم ریخت من خیلی از زایمان میترسم

اخییییییییییی مطمعنم خیلی حس مادر شدن و گرقتن بچت بغلت شیرین بوده درد ب چشمت نیومدن اصلا خیلی خوشحال ...

نترس منم خیلی میترسیدم انقد که شبی که‌میخواستم برم بیمارستان لرز شدید کرده بودم از استرس حتی از آنژیوکتم میترسیدم با اینکه خودم پرستارم از همه چی میترسیدم ولی اصلا اونی که فکر میکردم نبود نگران نباش همه پروسه از زمانی که بری بیمارستان تا بچتو بغل کنی نهایت ۳ ساعت بشه 

من ۸ رفتم ۹ آمادم کردن ۱۰‌و نیم دخترم به دنیا اومد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40