2752
2734

من وسواس وافسردگی گرفتم پیش مشاورم رفتم وبد ترشدن همش میگم وای اگر نذری ب دلم بیاد انجام ندم این اتفاق میفته یا ی نفر میگفت نذر ب اسم علی باشه انجام ندی برات بد میشه همش نشخوار میکنم میگم نکنه از دلم بگذره ب زبون بیارم انجام ندم چیزیم بشه خدایا یا کمکم کن یا منو از دنیا ببر من چم شده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم طرحواره وسواس داری یا مشابه اش من یکی از افراد نزدیکم اینطوری بود که زیادی باور هاش اذیتش میکرد مثلا میگفت اگه فلان چیز بیوفته زمین نجسته دیگ خودش و اطرافیانش رو داعون کرده بود

شاید هم ocd باشه 

پیش یه روانپزشک برو یا پیش یه روانشناس کاربلد تر

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

عزیزم اولا که اگه تو واقعا خدا و پیغمبر بشناسی میفهمی مهربون تر از این حرفان که وای انجام ندی برات بد میشه و فلان.. انقد مهربونن که اصلا لازم نیس نذری انجام بدی کافیه ازشون بخوای

بعدشم اینکه یه چیزی هست به اسم رها کردن کسایی که وسواس میگیرن به نظرم باید اینو یاد بگیرن

رهااااا کن هیچ اتفاقی قرار نیس بیفته همه چیز بر طبق خوبی پیش می‌ره قانون دنیا همینه، به دلم بیفته و... همش الکیه چیزی بخواد بشه میشه 

آقایون دعوت به دوستی ندن
عزیزم اولا که اگه تو واقعا خدا و پیغمبر بشناسی میفهمی مهربون تر از این حرفان که وای انجام ندی برات ب ...

خیلی ب حرفاتون نیاز دارم خیلی داغونم خدا منو بکشه ک اینجوری شدم

خیلی ب حرفاتون نیاز دارم خیلی داغونم خدا منو بکشه ک اینجوری شدم

عزیزم چرا خدا بکشت؟ هممون ممکنه مشکل روحی برامون پیش بیاد آدمیما مهم اینه که چطوری حلش میکنیم

برو پیش یه مشاور خوب و یادتم باشه هیچوقت قرار نیس هیچی‌بشه

آقایون دعوت به دوستی ندن
اون رفت دکتر خوب شد؟

بله تا جایی میدونم قرص میخوره اولش برای قرص خوردن خیلی گارد داشت و حس بدی داشت ولی کم کم خیلی حالش بهتر شد الان بابتش اذیت نمیشه اصلا

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
2706