2752
2734

من حس میکنم مامانم طاقت خوشیمو نداره تا یکم شاد باشم انکار لج میکنه😒

از دیروز کع رفتم کتابخونه و اونحا رمان خوندم،باهام لج کرده😒میگه من به کمکت نیاز داشتم میخواستم خونه را مرتب کتم و تو برا فرار رفتی کتابخونه😒

امروز از کلاس زبان اومدم خوشحال بودم و داشتم با خنده چت میکردم بعد یهو گفت رو اب بخندی ایشالا😒

الانم با دوستام قرار داشتم،درو رو خودش قفل کرده بود،گفتم یه شال بهم قرض میدی?جوابمو نداد😒

۳ بار رفتم دم اتاق جواب نداد

ممکنه یه مادر خوشی دخترشو نخواد؟

من مامانم ازدواچ خیلی بدی داشته و کلا خیلی خسرت جوونی و ازدواج خوب را داره

میشه حسودی کنه؟؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکمم که درگیر درس و دانشگاه باشم و سرم شلوغ باشه،لجش میگیره و میگه بهم فشار میاو کمکم کن

خالم به دخترش حسودی میکنه😐

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
بیشتر حس کردم دوست داره باهات وقت بگذرونه و با اون بخندی تا همش تو گوشی و بیرون باشی. یکم براش زمان ...

هر وقت رفتم سمتشپسم زده

اینا حسودی نیست عزیزم خب توقع داره تو یه سری از کارای خونه کمکش کنی،شما که از غصش خبر داری خوبه گاهی یه سری کارای کوچیکو انجام بدی تا ایشونم باهات راه بیاد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

هیچی از هیچکس بعید نیست حقیقتا

من گاهی متوجه میشم اگه خواهرم ی پیشرفتی بکنه تو زندگیش هرچقد کوچیک مامانم اینقد ذوق میکنه و ازش تعریف میکنه و میخواد همه جا جار بزنه ولی من پیشرفت میکنم ذوق نمیکنه بلافاصله میگه عه راستی خواهرتم فلان کار کرد

گاهی واقعا دلم میشکنه ک چرا برای من خوشحال نمیشه اما خب بیخیال شدم 

مادر به فرزندش ؟

نمیدونم 

اما اینایی که گفتی حسادت نیست 

مامانت از اینکه تو فقط به فکر خودتی و اون دست تنهاست ناراحته 

تو رو خودخواه می‌دونه احساس می‌کنه دوسش نداری که بهش کمک نمیکنی و تنهاش میذاری تا بری خوش بگذرونی 

در واقع از نظر مامانت ماجرا اینجوری دیده میشه که قهر کرده نه از حسادت 

کاربری  برای سه نفر است 
بنظر من تو کارای خونه کمکش نمیکنی خستس فقط چقدر چیز میز میچسبونید به این مامانای بیچاره

صبل از اینکه بیام بیرون اشپز خونه را جارو و طی کشیدم اتاقم مرتب کردم

در حد توانم کمک میکنم

2706