2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱.واسه هر ادم رندومی که توی خیابون دیدی یه آرزوی خوب و یه دعای قشنگ بکن 

۲.اگه پارک یا هر سرسبزی ای سر راهت دیدی حتی شده واسه چند ثانیه بشین بین چمن ها یا بین گل ها و نازشون کن لمسشون کن و احساسشون کن و یه نفس عمیق بکش

۳.به جای اهنگ گوش دادن اینا به صداهای اطرافت گوش بده محیطت رو ببین

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

😍😍😍عاشق پیاده رویایی تنهاییم 

برو یه کم پاساژ گردی بعد که خسته شدی برای خودت یه ذرت مکزیکی بخر یا اگه گرم بود یه بستنی بعد یه کم تو یه پارک امن بشین و به رفت و امد ادما نگاه کن و با خودت فکر کن

میتونی پاساژ رو با کتاب عوض کنی و یه کتاب ببری تو همون پارکی که گفتم بخونی

گوشی با خودت نبری بهتره مگه اینکه یه وقتی به اسنپی چیزی نیاز داشته باشی

من چنوقته درگیر جوجم هستم فرصت قدم زدن تنهایی دست نداده،برو بهت خوش بگذره😍😍

راستی یاذت نره از پیاده رو برو،نامه هم بنویس😂

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

برای تفریح میری؟

چقدر هزینه میتونی هزینه کنی 

اگه استخری جایی برای دون داذن به پرنده هست برو نون بخر بشین و غذا بده 

اگه هوا خوبه برو خوراکی بخر و تو پارک یه جایی که ادمای ناسالم رفتو امد نکنن برو بشین بخور و کتاب بخون یا فیلم ببین تو گوشی 

میتونی سینما بری 

۱.واسه هر ادم رندومی که توی خیابون دیدی یه آرزوی خوب و یه دعای قشنگ بکن  ۲.اگه پارک یا هر سرسب ...

چقد نظرتون شبیه منه😍😍

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706