2752
2734
عنوان

۹روز ازعمل بینیم گذشته### عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 39 پست
من تورو یادمه ، بابا خیلی مونده دماغت شکل بگیره همونجا هم بهت گفتم قراره قشنگ بشه .

بنظرم خودمم قشنگ عمل کرده میگه لب بالات ژل میخاد قیافه ت کشیده شده

منم بهش گفتم بینی من تازه عمل شده دیروز تازه گچشو درآوردن ورمش زیاده دکترم گفته گوشتی ممکنه ۲تا۳سال ...

اره دقیقا ب حرف کسیم گوش نده حسودن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم مدلش قشنگه و الان کلی ورمممممم دارههههه یعنی دقیقا نصفففف این بینی رو در نظر بگیر برای شش ماه ...

عزیزم من از دیروز دارم ماساژای که منشیش فرستادو انجام میدم ولی نگفت زیر آب گرم ماساژ که دادم چندقطره خون ابه اومد 

عزیزم من از دیروز دارم ماساژای که منشیش فرستادو انجام میدم ولی نگفت زیر آب گرم ماساژ که دادم چندقطره ...

ن من زیر آب گرم میرفتم آروم آروم ماساژ میدادم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2706