2733
2734
ببخشش ایشالا تکرار نکنه، اگه مهربونه و پشیمونه فرصت بده بهش 

میترسم.موندم بین دوراهی واسم دعا کنین نزدیک هفت ساله باهمیم 

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو این ۷ سال قهر و آشتی کات و برگشت داشتین ؟

یبار فقط بعدش خودش اومد الانم یمدت دوریم ازهم تا جبران کنه تا بفهمم واقعا دوسم داره یا وابستگی بود .بهش فرصت دادم بتونه جبران کنه

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
یبار فقط بعدش خودش اومد الانم یمدت دوریم ازهم تا جبران کنه تا بفهمم واقعا دوسم داره یا وابستگی بود . ...

این همه مدت نمی موند اگه دوست نداشت میاد سمتت حتما آشتی میکنید❤️

آقایون دعوت به دوستی ندن
میشه بگی چیکار می‌کنی و اینا 

هیچوقت عزیزم و عشقم از دهنم نمیفته هیچوقت حتی پیش غریبه به اسمش جان اضافه میکنم خودشو همینه..اجازه دخالت تویه هرچیزی رو نمیدم شاید بعضی چیزا مثلن لباس خریدن فقط نظر میپرسم که بهم میاد یا نه

هیچوقت عزیزم و عشقم از دهنم نمیفته هیچوقت حتی پیش غریبه به اسمش جان اضافه میکنم خودشو همینه..اجازه د ...

موقع دعواها چطوری شرایطو آروم می‌کنی که خودتم کوچیک نشی؟

آقایون دعوت به دوستی ندن
2706