2752
2734
عنوان

به شوهرم شک دارم لطفا کمکم کنید

160 بازدید | 4 پست

شوهرم اینجور نبوده تا دیشب تو اینستا بود ساعت ۱ونیم و من خوابم میومد گفتم من میخوابم نمیخوابی گفت فعلا نه ،من خوابم برد صبح بیدار شدم احساس میکردم بیدار بوده تا ۳و۴گفتم چند خوابیدی گفت ۲۰دقیقه بعد تو حالا نمیدونم راست یا دروغ امروز هم هی صدا تق تق پیام دادن گوشیش میومد خونه مادر شوهرمم بغل خونه منه و یه کاری داشت داشت میرفت سریع رفت گوشیشو برداشت و بعد رفت ولی بعدش خودم گوشیشو برداشتم به بهونه رفتن به گوگل پیاماشو دیدم برنامه هام دیدم بازم هیچی  چیزی نبود به نظرتون مشکوک بشم اخه صدا اس ام اسم براش میاد مثلا میگه دینگ دینگ دینگ،ولی هیچی نبود من رفتم دیدم ترسی هم تو چهرش نبود که گوشیش دست منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظرم اگ ترسی داشت گوشی رودستت نمیزاشت باشه 

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادمون باشه باشکستن دل دیگران خوشبخت ترنمیشیم کاش بدونیم اگ دلیل اشک کسی شدیم دیگ بااون طرف نیستیم باخدای اون طرفیم