2733
2734

من ۱۸ سالمه تو سن کم ازدواج کردم تو خونه پدریم اصلا شرایط خوبی نداشتم ، از لحاظ روحی نابود بودم بعد با همون حال روحی ازاواج کردم و الان خونه شوهرم از اونجا بدتر سرم اومد ، حالا افسردگی شدید دارم تمرکز ندارم ، تنبلی تخمدان شدید هم دارم ، چشمام درد میکنه سرم درد میکنه حال تکون خوردن ندارم روی پاهام وایمیسم بزور خودمو کنترل میکنم انقدر که پاهام بی حسه ، حالا بهم پیام داده انقدر بکپ و بتپ تو خونه ببینم چی میشی ، کلی تحقیرم میکنه از این بابت ، هیچ گونه کمکی هم بهم نمیکنه ، چیکار کنم کسی تاحالا افسردگی داشته؟ اگر داشتید بگید چطور میتونم نجات پیدا کنم ۱۸ سالمه ولی شدم انگار زنای ۴۰ ساله ، بی حالی ولم نمیکنه یعنی بدنمم کلا بی حسه وقتی از خواب بیدار میشم خیلی طول میکشه تا بدنم از بی حسی و حس سوزن سوزن شدن در بیاد ، خواهشا اگر کسی اینجا افسردگی داشته و درمان شده بیاد بگه ببینم چیکار کرده راهنماییم کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم باید حتمن بری دکتر، ازمایش بدی بهترمیفهمی

مردا ازن مریض یا بیحال و افسرده خوششون نمیاد

برو باشگاه ثبتنام کن، یرو کلاس خیاطی یا ارایشگری ، 

فعالیت بدنیت بالابره تنبلی تخمدانتم کم میشه

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
ازمایش کامل بده شاید افسردگی نباشه و کمبود چیزی داشته باشی

کمبود ویتامین دی 

و تنبلی تخمدان و کیست تخمدان دارم

اما حال روحیم هم خرابه تمرکز ندارم نمیتونم درس بخونم نمیتونم برم بیرون سرم گیج میشه حالم خرابه کلا

مطمئنی افسردگی داری؟

برو یه آزمایش بده شاید کم خونی شدید داری یا شاید ویتامین دی بدنت کم شده 

تنبلی تخمدان هم با ورزش تا حد زیادی کنترل میشه نمیتونی باشگاه بری برو پیاده روی

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

اگه تواناییشو داری یه ورزشیو شروع کن(بدنسازی،ایروبیک،رزمی،والیبال و...)هرچی که شد و میتونی

اینجوری اعتماد به نفست میره بالا هم اینکه تو محیط اجتماعی میگردی با چارنفر اشنا میشی روحیت عوض میشه

بعدم برو سراغ یه هنری چیزی که حالتو خوب میکنه(مثلا ارایشگری هر لاینی که علاقه داری)هم پول درمیاری هم سرگرم میشی

ولی سما همه علائمت کمبود ویتامین دی و کمبود آهن هست.برو دکتر ویتامین دی تزریقی بگیر دوتا هفته ای یه ذونه بزن.آهن هم هرشب بخور حتما

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
عزیزم باید حتمن بری دکتر، ازمایش بدی بهترمیفهمی مردا ازن مریض یا بیحال و افسرده خوششون نمیاد برو ب ...

خوشش نیاد بدرک باعث این حالم خودشه وگرنه دختر خوش ذوقی بودم همون ذوق رو هم ازم گرفت 💔

2706