2733
2734
عنوان

بابام بهم گفت خودتو بکش

310 بازدید | 21 پست

خیلی جدی اینو گفت

زل زد تو چشمام گفت تنها راهت همینه بخدا 

بعدشم گفت فلانی چرا تو مراسم بچش اشک نریخت چون مثل تو بود بخدا که تو بمیری هم من راحت میشم تنها راه تو خودکیه هم خودت راحت میشی هم ما

(افسردگی دارم و خودم و خانوادمو عاصی کردم دست خودمم نیست خودم بیشتر از اونا عذاب میکشم)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو جای دیگ زندگی کن و باهاشون در ارتباط نباش و زندگیتو ازنو بساز و مسخره بازی افسردگیو تموم کن اراده داشته باش

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

نمیخوای ازین حال بیای بیرون ؟ برنامه ورزش بذار واس خودت ، هر روز کارایی که بهت آرامش میده انجام بده کارای دستی هنر زبان خوندن کتاب و... مدیتیشن و یوگا ، به تغذیت برس فیلمهای انگیزشی ببین 

عزیزم تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودتی 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
برو جای دیگ زندگی کن و باهاشون در ارتباط نباش و زندگیتو ازنو بساز و مسخره بازی افسردگیو تموم کن اراد ...

همین قصدو دارم ولی وقتی خدا یهکاری کردی که خودم رو هم دوست ندارم و ختی خودمم ندارم اصلا اعتماد بنفس مستقل شدن و‌جنگیدن رو ندارم چون مشکلم بیشتر از اینکه اط محیط باشه با خودمه😔

اول از همه سعی کن افسردگیت رو درمان کنی برای درمانش هم نماز و قران اگه بهش ایمان و اعتقاد داشته باشی خیلی بهت کمک میکنه دوم پدر و مادر توی عصبانیت بچه رو هم حتی نفرین میکنن بخیالش اگه خیلی اذیت میشی از حرفاشون زندگیت رو از نو بساز شوهر کن یا برو سرکار 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
نمیخوای ازین حال بیای بیرون ؟ برنامه ورزش بذار واس خودت ، هر روز کارایی که بهت آرامش میده انجام بده ...

میخوام

ولی مشکلی که بخاطرش افسردگی گرفتمو هر روز تو ایینه میبینم انگیزه ای که به خودم دادم از بین میره

خیلی بده ادم شمکلش با خودش باشه 😔

2706