2752
2734
عنوان

از تعجب دارم شاخ در میارم!!!

154 بازدید | 14 پست

دوست همسرم هم زنش هم دوست دخترش هر دو تو پیج اینستاگرامش و لایک و کامنت میذارن

مگه ممکنه اخه چطوری

دوست دختر کامنتای قلب و بوس

زنه کامنتای دست زدن و تشویقی

یکی بیاد منو توجیح کنه بی زحمت

البته اگه الان ی سری عقب افتاده نمیان بگن قدیم مردا ده تا زن میگرفتن

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی مگه میشه این مردا چقدر وقیح شدن بعضی زنا چقدر ذلیل شدن که با دوس دختر کنار میانننن

وضع شوهره توپه ولی بازم من تو کتم نمیره شوهرم میگه لابد بخاطر پولشه ولی اخه مگه میشه

از کجا میدونی اون دوستدخترشه؟ شاید طلاق عاطفی گرفته باشن 

میدونم ما اوایل نمیدونستیم یبار باهاشون رفتیم بیرون دوستدختره رو اورد گفت زنمه😐بعدها گندش دراومد ک زنش یکی دیگه س ولی نمیدونستم تا این خد علنی هست همه چی

تو باز خوبی شاخ درآوردی من خیلی وقته یه دم درآوردم دو متر با این چیزای که میبینم و میشنوم

بعد من دیشب میگم برم شوهرمو بیدار کنم بیاد سرجاش بخابه یکی اومده میگه یننیی چی قدیم مردا ده تا زن میگرفتن

وضع شوهره توپه ولی بازم من تو کتم نمیره شوهرم میگه لابد بخاطر پولشه ولی اخه مگه میشه

خاک بر سر زنی که بخاطر پول صداش در نیاد خدا ب دور کنه ب همسرت بگو با اون یارو رفاقت نکنه

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
خاک بر سر زنی که بخاطر پول صداش در نیاد خدا ب دور کنه ب همسرت بگو با اون یارو رفاقت نکنه

اره ما ک دیگه خیلی وقته رفتوامد نمیکنیم پیجشو امروز دیدم یهو تعجب کردم

اره ما ک دیگه خیلی وقته رفتوامد نمیکنیم پیجشو امروز دیدم یهو تعجب کردم

خدا نسل مرد خائن و ریشه کن کنه اه همینه دیگه ادم مباید بذاره پول زیاد توو جیب شوهر بمونه باید خرج کرد ظرفیت ندارن هار میشن

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃
2706