2752
2734
عنوان

نشونه های مردی که خیانت میکنه

117 بازدید | 8 پست

لامصب ما زنا حس هزارم داریم اصلا تا ی مرد تغییر میونه از راه دورم میفهمیم

من با طرفم ۵ سال بودم هم خانواده خوبی دارم هم وضع مالی خانوادم خدا رو شکر بد نیست هم خودم ظاهرمو شکر خدا همه تعریف میکنن

ولی الان چند وقته کلا به زور حرف میزنه باهام همش میگه خستم و شوقی برای حرف زدن باهام نداره

تلگرام ۵ صبح آنلاینه در صورتی که با من حرف نمیرنه

یهو اسم تلگرامشو تغییر داد و ساعت بازدید تلگرامشو برای همه باز کرد  اینو بار اوله میبینم و تا الان ۵ ساله تو تلگرام ساعت بازدیدش مخفی بوده و میدونم برای من این کارو نکرده

اتفاقی دیدم تو این رباتای چت انلاین عضوه

هر موقع ازش دلخوری دارم هیچ کاری نمیکنه

نمیدونم ی مرد از ی زن چی میخواد که این مردا سیر نمیشن 

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشخصه زیرسرش بلنده بعدم تلگرام یجورای مث اینستا خونه خراب کنه

عزیزم اینا هیچکدوم خونه خراب کن نیستن

منم دارم کلی پسرم مزاحم میشدن

چرا من زیر سرم بلند نشد

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
عزیزم اینا هیچکدوم خونه خراب کن نیستن منم دارم کلی پسرم مزاحم میشدن چرا من زیر سرم بلند نشد

اجی جان بعضیاجنیه ندارن ظرفبتشوندارن

اللهم عجل فرجه مهدی❤دخترمودب۲ الکی تعلیقم کردین نمیبخشمتون 
اجی جان بعضیاجنیه ندارن ظرفبتشوندارن

بله حق با شماست جنبه و ظرفیت مهمه