2733
2734
عنوان

خانمای خوش سلیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 24 پست
تا روی زمین شیکتره.... هر دو قشنگن ولی پذیرایی پلیسه و خواب پانچ به نظرم بهتر باشه

پذیراییم که پلیسه ست

ولی اتاق خواب دخترمو. میخواستم بچینم ولی نمی‌خوام طرح کارتونی و اینا بزنم

خواستم پرده اینا ساده باشن با یه جم کن عروسکی نهایتا تزئین کنم پرده شو

به خاطر این جم کنه دودل شدم گفتم پلیسه شاید شیکتر باشه؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
نه اتاقم بزرگ نیست  یه فرش ۱۲ متری ۳ در۴ پرش میکنه که البته میخوام یه ۴ متری براش بگیرم که دو ...

پس همون تا زیر پنجره بگیر

بعدم اگه اتاقت ۱۲ متری میخوره،بیش از حد هم نذار دور فرشت خالی باشه،مثلا ۶ متری بگیر فرش رو

مگر اینکه دور اتاق وسیله بچینی مثل گلدون،استند گل،مبل راحتی،میز توالت،تخت و این چیزا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پذیراییم که پلیسه ست ولی اتاق خواب دخترمو. میخواستم بچینم ولی نمی‌خوام طرح کارتونی و اینا بزنم خوا ...

نمیدونم والا سلیقه ای هست...

انشالله به سلامتی...

من دیدم اتاق خواب البته برای بزرگسال پانچ بود خیلی شیک و زیبا بود البته جمع کن کناره نداشت...

پس همون تا زیر پنجره بگیر بعدم اگه اتاقت ۱۲ متری میخوره،بیش از حد هم نذار دور فرشت خالی باشه،مثلا ۶ ...

منظورم فک کنم همون ۶ متری میشه ۲.۲۵ در ۳ اینا بود فک کنم 

یه شگی می‌خوام بگیرم 

برا اتاق دخترم میخوام یه طرفش کمده یه جا تختشه‌ یه جا سبر لباس اینا و عروسک ایناش

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
پس همون تا زیر پنجره بگیر بعدم اگه اتاقت ۱۲ متری میخوره،بیش از حد هم نذار دور فرشت خالی باشه،مثلا ۶ ...

پلیسه ؟ یا همون پانچ شیکتره؟

منظورم فک کنم همون ۶ متری میشه ۲.۲۵ در ۳ اینا بود فک کنم  یه شگی می‌خوام بگیرم  برا اتاق ...

عزیزم نمیدونم دختر گلت چند سالشه،ولی اگه زیر ۵ سال ایناست،اگه اتاق زیاد لخت باشه هی میخوره زمین چون لیزه 

من خودم مجبور شدم اتاق پسرمو موکت کنم 

اتاق پانچ باشه شیکتره

جمع کن پرده رو میشه رو پرده پانج زد؟

یعنی ۳ رنگه؟ ببین کوتاه تا پایین پنجره بزنم یا تا پایین؟ قبلیه و همیشه تا پایین پنجره زدم الان تو ...

تا پایین بزن نه الان عکس بهت میدم سه رنگ نیست  خوب نشد ببخشید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم