2733
2734
عنوان

پوستم الان عالی شده✨

255 بازدید | 18 پست

ولی دور چشمم هنوز تیرست نمیدونم چیکارش کنم چی بخرم بزنم 

کافئین دور چشم اوردینری دارم ولی به درد نمیخوره 

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا که پوستت عالیه یه ضدآفتاب خوب که هم پوشانندگی داشته باشه هم سنگین نباشه معرفی میکنی

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
خیلی کارا مهم ترینش قند و حذف کردم

به جا قند چی میخوری؟

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
حالا که پوستت عالیه یه ضدآفتاب خوب که هم پوشانندگی داشته باشه هم سنگین نباشه معرفی میکنی

نمیدونم من ضدآفتاب بی رنگ میزنم ولی مامانم ام کیو رنگی میزنه خیلی راضیه

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔
نمیدونم من ضدآفتاب بی رنگ میزنم ولی مامانم ام کیو رنگی میزنه خیلی راضیه

نه من کلی لک داره نمیشه بیرنگ😢

هیچی 

کنار چای مثلا؟!

2706