2752
2734
عنوان

جاریم بهم باز متلک انداخت 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2381 بازدید | 79 پست

اون قصدش اذیت کردن مادرشوهرت بود 

اما شما هم این وسط خیلی اذیت شدی گلم و اصلا مراعات شما رو نکرد 

مادر شوهرم چقدر تند و تیز 

مگ جلوی دیگران از دختر مردم همچین حرفهایی زده میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگفتی شما بین ما بودی میدونسی اتفاقی افتاده؟؟ علاقه باعث شد بمونیم کنار هم دائمی شه و در آخر اگ ا ...

اخه متاسفانه میدونست بین منو همسرم چیشده که این مولکول انداخت دیگه هیچی پیدا نمیکنه ازمن این رو میکوبه توسرم🥺

بهترین کار اینه که اینجور مواقع زل بزنی تو چشم طرف و بگی منظورت دقیقا چیه؟ وقتی ببینه شما برخورد می ...

سلام ارشد راضی هستی خوندی؟شاغل شدی شما 

من لیسانس روان شناسی هستم موندم برای ارشد چیدکنم

سلام ارشد راضی هستی خوندی؟شاغل شدی شما  من لیسانس روان شناسی هستم موندم برای ارشد چیدکنم

سلام فرزندم.

راضی از چه نظر؟ 

چند ماهی مسئول فنی یه مرکز نگهداری شدم. 

خودم شخصا علاقه به کلینیک و دیدن مراجع ندارم

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
سلام فرزندم. راضی از چه نظر؟  چند ماهی مسئول فنی یه مرکز نگهداری شدم.  خودم شخصا علاقه ...

سلام عزیزم 

از نظر همون شغلی دیگه 

دانشگاه آزاد خوندی؟سخت بود قبولیت؟

شغل الانت ربطی به مدرک داره؟؟؟

جاری در واقع جواب مادر شوهر رو داده که خیلی زشت در حضور جمع درباره خواهر ایشون اظهار نظر کرده

ایشون هم در واقع خواسته بگه اون پسر هم مثل پسر شما هست. پسر شما دوست دخترش رو گرفت پس دوست پسر خواهر من هم می گیره

این وسط تیر ترکش جنگ اون دو تا به شما هم اصابت کرده  

اخه متاسفانه میدونست بین منو همسرم چیشده که این مولکول انداخت دیگه هیچی پیدا نمیکنه ازمن این رو میکو ...

حتی بدونه ام مهم نی بره ب درک اصن اجازه نده یکی یه حرفو چماق کنه واست...مهم اینه الن همسرته...اصن ضعف نشون نده انقدم رو نده همون لحظه جوابشو میدادی..میگفتی ک اون اصن در حدی نی ک با من و شوهرم مقایسه شه...

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
2706