2733
2734
عنوان

ناراحتی با خانواده همسر

464 بازدید | 53 پست

سلام ما چند وقت پیش ی مراسم دعوت بودیم(فامیلای شوهرم)جاریم هم بودش بعدش ی مسئله که هست همه میدونن من روی بچم حساسم و بدون اجازه دوسندارم کسی بغل کنه یا ببوسه

جاریم اول که اومد بچه تو بغلم وقت خوابش بود میخاست بخوابه با اصرار دادمش 

بعد بچه دوبارع اومد بغلم که بخوابه.یکاری پیش اومد این میخاس بره بیرون گرفت بچه رو بغل کنه که با خودش ببره وچون تازه عملی انجام داده و هوا بادی و سرد بود بچه استین کوتاه تنش بود دوباره هی اصرار کرد از دستش گرفتم حالا رفته پیش پدر شوهرم ایناگلایه کردع که جلو فامیلا سبکم کردع فلانی و چند تا اشک هم قاطیش کردع اینام خودشونو سنگین کردن برام و باهام قهرن😑میگن دلش شکستی باید عذر بخای😑بنظر شما کار خطایی کردم؟؟

راسی یادم رفت بگم چون شوهرش نابارور هست کلن خیلی لی لی ب لالاش میزارن ک طلاق نگیره چون زن سوم برادر شوهرم هس دوتا دیگه رفتن بخاطر بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن اصلا عذر خواهی نکن نهایت به خانواده اش بگو دلیل قانع کننده ای اگه هست

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
تو چطو ادمی هستی وای خب خاسه بغلش کنه بچتم مث بقیه بچهاس .دوسش داره میخاد بغلش کنه

ن چون یبار بغل کردع بود کم مونده بود بندازتش اگر سر نمیرسیدم پسرم از دستم رفته بود

چه ادا اصولای مسخره ای ! 

بدون اجازه دوست نداری بچه ت رو بغل کنم یا بوس کنن؟؟؟

مثلا وارد مهمونی شدی ، توقع داری بگن خانوم فلانی ، اجازه هست بچه ت رو ببوسیم ؟!؟!

جمع کنید بابا...

من اینجور افراد رو ببینم ، بچه شون رو نگاهم نمیندازم 

این چه مدلشه دیگه ...

نکنه فکر کردی میخورنش!!!!!

بوی نم بارون 😍🌧️☔

حالا یک کاپیشن میپوشوندی به بچه 

بچه هایی را که خیلی میچسبونی به خودت کم کم بقیه ازش فاصله میگیرن بعدا گلایه نکنی کسی بچه م را دوست نداره 

اگه کسی بچه ت رااذیت نکنه خیالت راحته برای راحتی خودتم شده و بچه یکم مستقل بشه ووابستگیش کم بشه بده دست بقیه جلو چشم خودت بعدا خاست بره مهد اذیت میشی

من‌جای جاری شما بودم و میدونستم انقد حساسی  رو‌بچت تا عمر داشتم سمت بچه شما نمیومدم

اره این ذاتا پر رو هست و جلوی جمع خاندان شوهر میخاد خود شیرینی کنه خودی نشون بده وگرنه وقتایی کسی نیس همینجوری بی اهمیته

چه ادا اصولای مسخره ای !  بدون اجازه دوست نداری بچه ت رو بغل کنم یا بوس کنن؟؟؟ مثلا وارد مهمو ...

یه سری من خودم ۱۴ سالم بود یکی شیرم کرد برو فلانی بچه کوچیک داره تو یه مراسمی بگیر بیار یکم بازی کنیم منم رفتم طرف گفت گفت ن نمیتونم بدم من ناراحت شدم بعد پشت سر هم ۳ تا بچه آورد یه روز تو جمع بهم گفت میشه دو دقیقه مبینا رو نگه داری شیک گفتم ن نمیتونم 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اره شمام خیلی دیگه ادا میای  حالا بزار بغل کنه بچه رو نمیخوره تش که  بچت عمل کرده؟ چ عمل ...

ن جاریم عمل کرده

وسیله دستش بود بچمم میبرد اگر از دستش میفتاد چکار میکردم

اجازه گرفتن برای بغل کردن و بوسیدن سم جدید نی نی سایت بود 😐

بوسیدن بچه کار درستی نیست 

کلا چندسال پیش من تو برنامه کودک شو هم از پژمان بازغی بوددیدم که از خود بچه و پدرومادرش پرسید اجازه میدی بغلت کنم چیزی عجیب نیست بچه راهم نباید بقیه داییم ببوسن هم بیماری هست هم حریم شخصی بچه 

2706