2752
2734

خیلییی خوشحالم از این بابت خداروخیلی شاکرم

اما نمیدونم چرا دلم آروم نیست 

ی دفعه دیگ هم تاپیک زده بودم

بنظرتون طبییعه

خیلیییی مهربون شده 

خیلیی قربون صدقم میره 

تو رابطه خیلیی بهتر و گرم. تر شده

جدیدا باشگاه ثبت نام کرده ک بره 

باهام نمیجنگه اصلا

اما از طرفی سرکار که  بود داشتم. باهاش صحبت میکردم. اخرای تماسمون فقط میخواست قطع کنه نمیشنید چی میگفتم

یا دیروز داشتیم ناهار میخوردیم گوشیش زنگ خورد تا رفت جواب بده قطع شد فکرکنم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بهش گفتم کی بود 

گفت خالم 

گفتم. خب زنگش بزن ببین چیکار داشت گفت ولش کن 

حوصلش رو ندارم و منم پیگیر نشدم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممکنه ک خیانتی چیزی درکار باشه تاپیک های نی نی سایت رو خوندم بدجور دلم آشوب شد

ممکنه ک خیانتی چیزی درکار باشه تاپیک های نی نی سایت رو خوندم بدجور دلم آشوب شد

نه بابا

مردی که خیانت کنه مهربون نمیشه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

شاید متحول شده منم یه روز تو صد سال اینجوری مهربون میشم شوهر بدبختم خوف می‌کنه اونروز میگفت حس‌میکنم رفتی ماشین رو له کردی بمن نمیگی 😂😂ولی خب جدا از شوخی اگه دیدی یکم مشکوکه چک کن البته نه مستقیما کاملا غیر مستقیم یهو میبینی هیچی نباشه دل زده میشه ازت

یعنی چیکارکنم

منفی فکر نکن به فا ل نیک بگیر مگع اینکه خلافش ثابت بشه 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
فکر کردم خیلی مهربون شده،،، شما می‌ترسید از اینکه نکنه شهید بشه😐🤦🏻‍♂️ 

🤣🤣🤣ن بابا 

نه بابا مردی که خیانت کنه مهربون نمیشه

نمیدونم. والا بخدا تو نی نی سایت دیدم یکی از علامش مهربون شدنه

2706