2752
2734
عنوان

شده تا حالا عشقتون بلاکتون کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 42 پست
از کجا میفهمی چک میشی؟  به نظرت اونم هنوز منو چک میکنه‌؟ اخه وقتی الان 4 ساله از رابطه قبلیش م ...

نگاه کن ،جواب دو تاسوالتو تو یه پیام میدم ،ما تو یه دانشگاهیم ،هم کلاسی نیستیم البته ولی خوب همو هر روز تقریبا میدیدیم ...دیگه یواش یواش این مدت کمرنگ میشه تا مهر ...

واکنشاش و بعضی رفتاراش و بعضی چیزا که میبینم دیگه ...حسودیاش حتی 😂

امم ،امروز صبحم تیر آخر رو زد ،تو صفحه اش آن بودم و فکر کردم نمیبینه نشستم غر زدم و زدم ،گویا در عرض چند ثانیه آن بلاک شدم و باز بلاک شدم 😑😂پیامم براش رفته بود ،حالا من از مخاطبینمم حذفش کردم 😂

نگاه کن به هر حال اون رابطه عمق داشته یا ما الان این رفتارا رو داریم اولینامونو داریم با هم تجربه میکنیم ...من خودمم دیگه بیخیال این آدم داشتم میشدم که دیدم چند مورد رو ازش و ...بیخیال شو ...اگه برگشت که چه خوب ،اگه نه که بگذر ،به نظرم این آدمی که تو میگی از رابطه ی قبلیش بیرون نیومده 😑

🤍🩶🖤

از من به تو نصیحت طرفی که بلاکت کنه به چپش نیستی البته ببخشید 

خودم داشتم هر سری که بر میگشت میگفتم اهه ببین چقدر منو دوست داره که طاقت نمیاره...اگه دوست داشت بلاکو نمیکرد که ،نمی تونست ازت یه روز بی خبر باشه

خودم الان 9 ماهه با یکیم به غیر یه بار که دعوا داشتیم یه دعوای بزرگگ  و تا الان هیچ وقت این کارو نکردیم چون نمیتونیم از هم بی خبر باشیم....

نمیدونم چی بنویسم والا.....  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بلاکم ولی گویا چک میشم 😶و هر سری سورپرایز میشم  فکرشم نمیکردم 😂 ولی خوب ماجرای ما کلا چیز پ ...

سورپرایز چه جوری؟

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
شوهرم عشق اولو اخرمه داریم جدامیشیم از اول بحث که هنوز چیزی نشده بود منو همه جا بلاک کرده الان شش ما ...

لطفا درست برای زندگیت فکر کن و تصمیم بگیر نزار عمرت حروم شه نمیگم طلاق بگیر یا نگیر اصلا میگم کار درست رو که باید انجام بدی تشخیص بده و زندگیتو درست کن جمع و جور کن نزار عمرت به غصه بگذره قشنگم... بعدم خیلیییی به خدا توکل کن بگو اونی که باید و بهترینه رو برام رقم بزن و حفظم کن

اره ی مدت خیلی بلاکش میکردم 

بعد یبارم دوسه روز بلاکش کردم اخر تو کوچه گیرم اورد

برگشتم اما بد بودیم بعدش یبارم‌اون بلاک کرد منواز یجا که بفهمم کارم بده ولی خب من خیلی تا حالا ازین کارا کردم 

لطفا درست برای زندگیت فکر کن و تصمیم بگیر نزار عمرت حروم شه نمیگم طلاق بگیر یا نگیر اصلا میگم کار در ...

خیلی دارم سعیمو میکنم که راه درستو برم سپردم بخدا هر کدوم مصلحتمه رقم بخوره اما هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم و ازش دل بکنم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

کراشم سلبریتی همیشه جواب میداد خیلی مهربانانه حتی یه بار گف قربون نگاهت😌🥰 منم یهو عین چی شدم زدم بلاکش کردم هعی در میاوردم مینوشتم از دستتون ناراحتم بلاک میکردم 

دیگه ج نمیده🤣🤣🤣🤣🤣نزدیک پنج بار بلاکش کردم

2706