2752
2734

جنسیت صد درصد شذ فردا با مامانم میخواهیم بریم سیمونی بخریم!!!!

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

(  • ‿ •  ) تهران بازار بزرگ

چیزای خیلی خاص و شیک میخوای خیابون بهار😍

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
خیبون بهار؟  _کجا؟؟

(  • ‿ •  ) تهران دیگه گلم

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

سیسمونی آقا بزرگ سرچ کن زنگ زدیم گفت همه نوع مارک داریم و گویا چند هزار متر .جوری که می‌گفت 

ببین بدردت میخوره 

من شهرستانم 

فعلا اونجا مد نظرمه 

بازار بزرگ سخته خرید 

هم خیلی شلوغه و خیلی مغازه ها تک فروشی ندارن 

خب خیلی جاها خیابون بهار داره!!!

(  • ‿ •  )  نه تو خط اول گفتم تهران بازار بزرگ و اگه چیزای خاص بخوای بهار

2706