2733
2734
عنوان

خانواده شوهر شمام همینطورن؟؟؟ بیایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 170 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شغل همسرت چیه رشته و مقطع تحصیلی چیه وضعیت تحصیلیت چیه؟شوهرت چه تحصیلاتی داره؟

من خودم ‌۱۸ سالمه کنکوری ام

اون لیسانس داره شغلش هم دولتیه ولی نمیتونم بگم چون شاید شناسایی شدم

اره خودم پشیمون شدم زود خداشاهده گفتم الان میره همه جا میشینه میگه ابرومو میبره خدایی خیلی پشیمون شد ...

عیبی نداره حالا دیگ شده دعوا تو همه خونه ها هست از این ب بعد سعی کن چیزی نگی مادرشوهرا و خواهر شوهرا هم ک حساسن

درسته عزیزم تازه منو ببین چکار کردم زایمان کرده بودم خیلی حالم بد بود چون شوهرم بلوا ب پا کرد با خا ...

بمیرم الهی برای زنای مظلوم کشورم که اینطور زیر سلطه مرد و خانواده مرد هستن و بیشتریامون از خانواده خودمونم شانس نیاوردیم 😞 اره درسته فردا میره همه جا میگه فلانی با این چادر و ادعای مومنیش فحش داد به بچم

من درمورد خودم میگم کاری ب دیگری ندارم اما همیشه بخاطر نزدن یک حرف پشیمون نشدم اما بارها و بارها شده ک گفتم کاش فلان حرف نمیزدم خیلی وقته دیگ سعی میکنم ن نظری به کسی بدم نه جلو کسی در مقابل شوهر و فامیلش از خودم دفاع کنم الان فقط شوهرم میدونه من چه اخلاقی دارم و ب من میگ به کسی بگم چطور منو تنبیه میکنی عمرا باور نمیکنن😂😂

بمیرم الهی برای زنای مظلوم کشورم که اینطور زیر سلطه مرد و خانواده مرد هستن و بیشتریامون از خانواده خ ...

دقیقا همینارو. گفتن، اونام مث خانواده شما مرد پرستن  هیچ کس جرات نداره بهشوهرش بی احترامی کنه مرداشون کل سر تا پای زنشون رو. میشورن میذارن کنار اما من این تابو رو شکستم فقط یک دلیل داشت اونم اینکه به مادرم بدترین بی حرمتی شد

این حرص خوردن و فکر کردن ضربه به خودته میدونی چقدر برات مضره سعی کن رها کنی و بهش فکر نکنی 

حرفاشون از دلم و ذهنم بیرون نمیره ، مادره یکبار که با شوهرم دعوام شده بود قهر بودم اومد کلی حرف بار همدیگع کردیم بهم گفت برگردی هم پسرم مجبور میکنم روت زن بگیره  ، بعد یکبار جلو فامیلش گفت اونروز میخواسته منو بگیره بزنه ، کلا مادرشون هم با محبته هم بسیار وراج و سلیطه و اهل دخالت و کلا یک زبونی داره انگار زبان شیطان احساس میکنم ظاهرش با درونش خیلی فرق میکنه ، خودش و دخترش یه زبون چربی دارن کل دنیارو رو زبون زشتشون میچرخونن ، بعد از امروز ازشون متنفر شدم عوضی ها

2706