2752
2734
عنوان

خانواده شوهر شمام همینطورن؟؟؟ بیایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 170 پست
دلم میخواد خیلیی هم دلم میخواد ، ولی اگر تاپیک اول و دوم ببینی میدونی چه جای نحسی گیر کردم ، خانوادم ...

یه وقت گول نخوری بچه دار بشی که رسما دیگه بدبخت میشی....تا دیر نشده خودتو از دستشون نجات بده اتفاقا کاری کن که طلاقت بده..نگران خانواده ت هم نباش این طبیعی که ممکنه اولش بهت غر بزنن بداخلاقی کنن نهایت سختیش تا یکسال اوله دیگه بعد عادت میکنن بعدش برو سر کار که زیاد نخوای خونه پیش پدر مادرت بمونی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر میکنی نگفتم؟ 😀 ، پدرم میگفت حتما تو ی چیزی گفتی عصبانی شده فحش داده کتکت زده ، مادرمم میگه همه ...

ببین خیلییییی اشتباه کردی

خیلی 

اصلا از اون اول خیلی چیزا رو خودت خراب کردی عزیزم.بعد اینهمه اصرار کردی به ازدواج با این آدم و موندن باهاش بودی حالا میگی آرزو داشتم جدا بشم.

والا این چیزایی که من شنیدم خیلی اوضاع پیچیده است شاید بتونی با مشاور همه چیزو خیلی درست کنی ولی میگی شرایطشو نداری.دوتا تاپیک آخرم ببین لطفا شاید کمی آگاه بشی...

آب ریخته رو دیگه نمیشه جمع کرد دیگه اشتباه کردی...

واقعا اعصابم خورد شد حتی از خوندن ماجرا ها...

زیادی چسبیدی به شوهرت 

خانواده ات رو خراب کردی و...

الان حداقل دیگه سعی کن از این اشتباهات نکنی و علی رغم همه اتفاقات بد پیش اومده سعی کنی عاقلانه رفتار کنی...

کمی فاصله بگیر نه برو بچسب بهش نه بهش گیر بده سر به سرش بزار...

یک مدت یکم خنثی شو سرگرم زندگی و روز مرگیت باش...

درس میخونی؟

زورم میاد چیکار کنم

بنظرم با همسرت برید مشاوره 

با این مادره هم دهن به دهن نزار 

الکی جلوش قربون صدقه برو بگو چشم پشتش کار خودتو بکن‌

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
ببین خیلییییی اشتباه کردی خیلی  اصلا از اون اول خیلی چیزا رو خودت خراب کردی عزیزم.بعد ا ...

اره واقعا حالا دیدی چه زجری کشیدم اخه سنمم کم بود چیزی بلد نبودم 

کاری به درس خوندم نداره تازه میگه تو درس نمیخونی هیچی نمیشی

چقد باهاش یکی به دو کردی خخخخ وقتی پرید وسط باید تو باید میگفتی حقشه و لبخند با معنی تحویل مادرشوهرت میدادی ...بعصی وقتا شوهرم به شوخی میگه میرم زن میگرم گفتم خو خدارو شکر مهریمو کی میدی منم راحت میشم هیچی دیگه اخماش تو هم میره خخخخ

چقد باهاش یکی به دو کردی خخخخ وقتی پرید وسط باید تو باید میگفتی حقشه و لبخند با معنی تحویل مادرشوهرت ...

گفتم به مادرشوهرم وقتی از این حرفا میزنه حقشه ، گفت از همین حرفا میزنی که این شوخی هارو بات میکنه 

نه بابا اصلا اینجوری نیستن همسرم یسری یه اخم کوچیکی بمن کرد جلو جمع، مادرشوهرم بش گف خانومت اگر تاراحت کردی میاریمش همینجا باما میمونه زندوی میکنه روچشممون توام هرجا خاستی برو

کلا نمیزارن مرد پررو بشه سره زن

طرفدار زنان ولی پسراشونم دوس دارن دختراشونم دوس ددارن

هرکسی درتوانش هست برای پدرم فاتحه بفرسته ممنونم🖤

شماهم اشتباه کردید که جلو خانوادش به شوهرتون بی احترامی کردید قشنگ دهنشون رو راه رو برای دخالت باز مردید، اوناهم خیلی تفکر قدیمی دارن، الان احترام زن و مرد برابره من شوهرم و کلا طایفه اش از اونا بود که ب زن توهین میکرد و ما کاملا برعکسش بودیم به هزار بدبختی یکم شوهرمو جمع و جورش کردم

2706