2733
2734

خانواده خودم یه شهر دیگن خانواده شوهرمم یه شهر دیگه، حالا ما دیر به دیر همدیگرو میبینیم، من یه پسر ۵ساله دارم که خیلی شیطونه بخدا خیلی هم کنترلش میکنیم، بابام رابطش با بچه خوب نیست میگه بچه هیچ حرف نزنه شیطونی نکنه خیلی حساسه😑😫😫😫😣بخدا دیوونه شدم از دستش، همین یه نَوه رو دارن فقط، ایندفعه پسرم کاریش نداشت والا بابام از یه جا دیگه ناراحت بود سر بچه من خالی کرد🥺گرفت زدش محکم زد تو سرش🥺😭😭😭منم جواب بابامو دادم، بخدا تو راه تا بیایم خونه شوهرم اینقدر بهم غُر زد گفت اگه بابات یه دفعه دیگه کاری کنه من می‌دونم و بابات😑اینقدر گریه کردم، خونه مادرشوهرمم عید رفتیم که دعوامون شد😣😑البته با من دعواش شد اونم سر یه چیز دیگه وگرنه مادرشوهرم خیلی نوه دوسته، بخدا دیگه گفتم هیچ جا نمیرم نه خونه مامانم نه مادرشوهر🥺😔آدم تو خونه خودش باشه خیلی بهتره والا آرامش داری بخدا

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا بابات چرا اینکارو کرد؟؟؟؟🫥🫥🫥

چرا خانواده هاتون اینجورین؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

منم چند ساعت بيشتر خونه ي مادرم بمونم همشون شروع ميكنند واي بچه هات چقدر وحشي اند! ادب ندارند و... پدرم تا لنگه ي ظهر ميخوابه! يه بار ساعت ١ ظهر بود دخترم هم بازي ميكرد از اون ورزخواهرمزبا اخم و تخم ميگفت صدا نكن وحشي پدرم خوابيده! من كلا زياد نميرم اگر دعوت بشم ميرم. اخر هفته اي خونه باغ دارم و خانواده ها اكثرا ميان اونجا

2706