2733
2734

سردرد های شدیدی دارم وقتی پریود میشم هم هر روز میخورم 

عوارض بدی نداره؟

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)

🫤🫤یه دونه اش هم ضرر داره چه برسه یک هفته هرروز بخوری 

ریشه ای با طب سنتی درمانش کن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مث توم تقریبا هروز یایروز درمیون رفتم دکتر ام ار ای نوشت شکرهداچیزز نبود بیشترتودوران پری واقعاعوارض بدی داره دکترگف خوب نیس میخوری دارونوشت برام میخورم 

اللهم عجل فرجه مهدی❤دخترمودب۲ الکی تعلیقم کردین نمیبخشمتون 
🫤🫤یه دونه اش هم ضرر داره چه برسه یک هفته هرروز بخوری  ریشه ای با طب سنتی درمانش کن.

خب طب سنتی چیکار می‌کنه برام عزیزم

يه وقتايي يه آهنگ اونقدر حرف دلتو ميزنه که دوست داري بري يقه خواننده رو بگيري و بگي لعنتي تو اينارو از كجا ميدونی:)
خب طب سنتی چیکار می‌کنه برام عزیزم

برو ویزیت شو،  برات میگه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
چجور نداره ؟ عوارض رداره برای کبد

خب چیکار کنم میگیرن دارم  از دردش نمیتونم کارای ساده انجام بدم دکتر برام نوشته

داره واسه کبد خوب نیس

عزیزم پس برا درد میگیرن شدید چی خوبه 

بشدت عوارض دارن

مثلا پوکی استخوان میاره یا آلزایمر؟ در چه حد بده

منم مث توم تقریبا هروز یایروز درمیون رفتم دکتر ام ار ای نوشت شکرهداچیزز نبود بیشترتودوران پری واقعاع ...

چرا خوب نیس عزیزم منم دکتر برام نوشته 

2706