2733
2734
عنوان

با شوهرم كتك كاري كرديم كسي هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2117 بازدید | 89 پست
ببین کجا کم گذاشتی که قلبی رو که حق تو بوده رو برای زنای دیگه فرستاده.  یه بررسی کن شاید به نت ...

مغزهای زنگ زده پوسیده و جامعه زن ستیز و مرد سالار. !!!!!

یعنی مسعول فضای مجازی و هرزگی و قلب گذاشتن شوهرش هم استارتره؟؟؟؟

خب اگه اینجوری هست با اینهمه کتک کاری باید استارتر هم بده برای ده تا مرد قلب بفرسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی مرد متاهل نباید حتی قلب بفرسته 

ولی خب اگه تواین ۴سال فهمبدی سربه راهه نباید زود عکس العمل نشون میدادی 

اونم باید بهت حق میداد   

حالا چیزیه که شده  

نه اون دیگه باید تکرارکنه قبل دادنو 

نه شما اینطوری بدخوردکن  مث ادم عاقل بشین بگو کارت درست نیست

خدایی زورت رسید  ؟ من اگه بتونم یکی بزنم تحمل میکنه نمیزنه چون‌اگه بزنه شوت میشم اونسر دنیا&nbs ...

مسلما با بدبختي زورم رسيد ناخنامم بلنده البته اونم زد😂

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
بنظرم وقتی دیدی دست روت بلند کرد دیگه تو هم باید خودت رو میکردی سلیطه بازی که اول و آخرش باشه ،،،، ...

سليطه بازي در اودرم😂زدم هل دادم بلند شدك با ناخنام داغونش كردم هل دادم بهش گفتم برا زنا قلب ميذاري برا من دس بلند ميكني

💖میـــشہ واســـہ رســیدنـم بــہ👈سوره ی یــــوسـف❤👉 یعنـــے بــزرگتــرین آرزوم یه صلــوات بفرستیــن💖
ببین کجا کم گذاشتی که قلبی رو که حق تو بوده رو برای زنای دیگه فرستاده.  یه بررسی کن شاید به نت ...

💔

تا حالا دعوا کردید کتک ..

نه اصلا ب شوخي اره زياد ولي جدي نه اولين باره 

مغزهای زنگ زده پوسیده و جامعه زن ستیز و مرد سالار. !!!!! یعنی مسعول فضای مجازی و هرزگی و قلب ...

یاسمینا جان راهنماییت رو به اسی خوندم 

این حرف رو هم نمیزدی همون حرفاتون برا شناخت اخلاقتون کافی بود 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
پس ازاین به بعدبیشترحواست باشه چون سرلج انداختی با این کارت اگه با کسی هم بوده دگه رابطشو بیشتر میکن ...

بهش گفتم با خيال راحت قلب بذار منم رمز گوشيم عوض كردم هر وقت دلم خواست قلبو بوس برا بسرا ميذارم

2706