2733
2734
عنوان

معلم بهتره یا فوریت پزشکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 89 پست
همون پرستارش دارن ۱۴ ۱۵ میگیرن بعد فوریت ۲۲😂 باشه

بیخیال بحث بی فایدس.. پرستار داریم30تومن حقوقشه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان اومدی حقوق معلم سال اولی گفتی که کمه بعد حقوق فوریت گفتی که مثلا بهتره!

شما مثل اینکه اطلاعات خیلی پایینه یه بندهای هست تو حقوق تاثیر مستقیم داره مثل حق اولاد و عائله مندی

مناطق کمتر توسعه یافته ،اضافه کار ،تطبیق ،دولتی غیر دولتی ،سنوات و ......

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 https://abzarek.ir/service-p/msg/1884390
پزشک اورژانس چیه عزیزم دوست من پرستاری ازاد شهر درجه سه نیاورد فوریت دولتی قبول شد  فوریت یه ر ...

آها ممنونم عزیزم احتمالا برای دایی بیچاره م بد توضیح داذن

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
کی اخه با ۱۵ هزار میره فوریت؟!! شاید دختر بره ولی پسرا با ۳۰ هزار میرن

تو خوبی.. من با 8هزار رفتم

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
مناسب های مختلف انواع رفاهیات دارن اما معلمی فقط روز معلم 

کادر درمان مناسبت حالیشه،؟اگر یه روز پرستاریه کارت هدیه ۵۰۰تومنی بدن بهمون 

شیفت ۲۴ساعت برا یه خانوم خیلی سخته اگه بین راهی باشه ک چ بدتر 

سمت ما پسرجوونی سر صحنه خودکشی رسیده بود ترسیده بود طفلک اول ک دچارمشکل ذهنی شد بعددوسالم فوت شد

کاربری دست دونفره....🌹
وآقا ۱۵،۲۲ میگیرین؟😱

اره،  خیلیا بیشترم میگیرن

نه فوریت های پزشکی که پزشک اورژانس نیس پزشک بیچاره باید ۷ سال بخونه رتبت باید زیر دوهزار و هزار باش ...

ممنونم عزیزم از توضیحت والا اینا دنبال عروس پزشک میگشتن برای پسرشون که فوریت میخونه خودشونم میگفتن پسرشون پزشک اورژانسه من چه بدونم بخدا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بستگی به عشقت به یه شغل داره

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
شما مثل اینکه اطلاعات خیلی پایینه یه بندهای هست تو حقوق تاثیر مستقیم داره مثل حق اولاد و عائله مندی ...

شما بلدی کافیه جالبه فقط شما و یه کاربر دیه ساز مخالفید

معلمی هم همون حق اولاد و همسر و مناطق و ... تو فیش حقوقیش هست محض اطلاعت اقای با اطلاع

اتفاقا روحیم زیاد به معلمی نمیخوره😂 عاشق کار های خون و خونریزی و بیمارستانم کلا شرایط جسمی و روحی ...

پرستیژ بازم بنظرم فرهنگیان 

حقوق تقریبا هم اندازه  ولی خو ممکنه برا فوریت شیفت اضافه اینا در ماه که وایسی که بیشتر میشه 

اگ پسر بودی میگفتم فوریت ولی خانمی معلمی

2706