2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پراید وانت 

تو تولیدی مبل هست ، سفارش مشتری رو میبره 

۶ ماه دوم ک سفارش بیشتره بارم بیشتره میانگین ۲۰.۲۵

ولی الان بار کمه ۱۰.۱۵

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
پراید وانت  تو تولیدی مبل هست ، سفارش مشتری رو میبره  ۶ ماه دوم ک سفارش بیشتره بارم بیشت ...

این حقوق ماهانشه

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

درآمد ماشین سنگین بسته به بازار فرق میکنه ...ی بار تره بار میزنه مثلا کرایه ۵۰ میلیون ی بار مثلا هندوانه از بندر میزنه ۳۰ میلیون...یبار میره جیرفت ۲۵ میلیون کلا کرایه ها متفاوته ..ی موقع میبینی اینقدر ماشین تو میدان یا پایانه هست که ۱۰ روز بار نمیخوره...کلا بسته به بازار متفاوته

ماشین نیسان  برای خودمونه تهران هستیم

خب نیسان  اصطحلاکش یکم بالاست نسبت به این آریسان ها،نیسان دار فقط باید کار ثابت گیر بیاری و حتما دوگانه سوز باشه،اگه بتونید از این کاویان ها بگیرید خوبه،همین ها که مخصوص  حمل اثاث منزل هستن،کم مصرف هم هستن،اگه راننده خوب روش کار کنه،حدودا ماهی ۵۰ داره 

من خودم بعضی وقتها رو ماشین دوستم تفریحی کار میکنم، یه بار از خرم آباد واسه سیستان و بلوچستان بردم حدود ۲۵ تومن 

خب نیسان  اصطحلاکش یکم بالاست نسبت به این آریسان ها،نیسان دار فقط باید کار ثابت گیر بیاری و حتم ...

همسرم میخاد بره تو باربری کار کنه نمیتونه از تهران بره شهرستان 😞الان کار ثابت داره بدون ماشین میره ماهی ۱۵میگیره نمیدونه بمونه تو همین کارش نیسان و بفروشه سواری بخره یا از این کار بیاد بیرون با نیسان کار کنه درآمدش بیشتر بشه مونده چیکار منه 😞

2706