2752
2734

چیکار کنم نامزدم که میگه حوصله چت کردن ندارم رو تبدیل به یک آدمی که حوصله چت کردن داره و بهم پیام بده کنم ؟

چطور نامزدی که زیاد حرف گوش نمیده رو رام کنیم؟

و چطور نامزدیمون رو خیلیییییی وابسته خودمون کنیم 

عزیزم هیچ کس رو نمیتونی تغییر بدی.اگه ایشون رو همین طور میپذیری باهاش ازدواج کن.دنبال تغییر شریک زندگیتون نباشین

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفاً همزمان بگید چجوری ازش درخواست کنیم یچیزی برامون بگیره یا پول بده بهمون 

چه تو دوستی چه نامزدی چه ازدواج

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 
عزیزم هیچ کس رو نمیتونی تغییر بدی.اگه ایشون رو همین طور میپذیری باهاش ازدواج کن.دنبال تغییر شریک زند ...

تغییر نمیخواد همینطور خوبه هاا ولی میخوام دیوانه وار وابسته ام شه

(。◕‿◕。)  برای خواسته هاش شخصیتش و عقایدش  و جوری ک راحت ترل ارزش قائل باش نخواه عوضش کنی دور از جون مگه حیوونه ک رامش کنی🙄

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
تغییر نمیخواد همینطور خوبه هاا ولی میخوام دیوانه وار وابسته ام شه

خودت باش.بزار دلبستت باشه نه وابسته.غر نزن.برای خودت ارزش قائل باش.به خودت برس.با خودش و خانوادش با احترام رفتار کن.یه زن قوی باش

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
لطفاً همزمان بگید چجوری ازش درخواست کنیم یچیزی برامون بگیره یا پول بده بهمون  چه تو دوستی چه ن ...

من اصلا روم نمیشه بهش بگم یچیزی برام بخر یا پول بده خب ..

به جاش وقتی دارم باهاش تلفنی حرف میزنم یا پیشمه مثلا پول بخوام میگم داداش یا بابا انقد پول برام بزن یا شارژ بزن لازم دارم اونم میگه چرا به خودم نمیگی و دو برابرشو میزنه😂

لطفاً همزمان بگید چجوری ازش درخواست کنیم یچیزی برامون بگیره یا پول بده بهمون  چه تو دوستی چه ن ...

(。◕‿◕。)  پول خواستن تو دوستی رو ک اصلا نمیپسندم چون ایشونم اونوقت ب خودش اجازه میده صمیمیت بیشتری کن

در باره نامزدی و ازدواج مسئله کاملا فرق میکنه خیلی شیک و مودبانه و باعشق باید تو یه فضای خوب حالا اولش ماجرایی داستانی چیزی رو پیش بکشی و بعد بگی ک باید تامین مالی داشته باشن

البته الان دیگه واقعا اقایون اگه خسیس نباشن ک خودشونو بزنن ب ندونستن میدونن همشون

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
2706