2752
2734

دختر عمم کتابامو داره کنکور نمیخواد بده خواستم کتابامو به یه فردی که بهشون احتیاج داره بدم یه ماه پیش اما میگه برشون نمیگردونم میخوای چکار کنی ؟الانم دیگه بهش نگفتم 

ولی دوست دارم بهش پیام بدم بزارم یکم خجالت بکشه ولی واقعا نمیدونم چی بگم

حالا من کار ندارم به کتابا ولی کار زشتش خیلی اعصابمو خرد کرده

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بهم حسادت میکنه خیلی اذیتم میکنه نه تهمتی مونده که بهم نزده نه توهین نه مسخره  موندم چکارش کنم ...

خب مشکل از شماست که به همچین ادمی کتاب دادی ، نمیدادی وقتی انقد مشکل داره باهات 

دختری از آهار🦚
هیچی بهش نده اصلا محلشم نزار خیلیا ازموفقیت بقیه میسوزن توراهتو برو فکرتم درگیرنکن گل 

ممنون عزیزم ولی خیلی اذیتم میکنه دلمو میشکونه من چطور بیخیال شم الان با این حرکتش میخواد بگه تو برام‌مهم نیستی 

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
ممنون عزیزم ولی خیلی اذیتم میکنه دلمو میشکونه من چطور بیخیال شم الان با این حرکتش میخواد بگه تو برام ...

قطع ارتباط کن خودتو بیخیال نشون بده واقعا همچین ادمایی ارزش یه لحظه فک کردن ندارن چه برسه به اینکه بشینی راجبشون حرفم بزنی