2733
2734

من موهام از ریشه موخره دار در میاد

ی جا نازک ی جا ضخیم به صورت مارپیچی اصلا عجیب

منم همرو از ریشه کندم انقدر که بد بودن الان کچل شدم

ازمایشام سالمه

بهش میگم باید سونو برم این مشکل داخلی هست 

میگ ن بریم دکتر پوست 

اخه دکتر پوست چکار میکنه میاد یه سری سرم و ماسک الکی مینویسه درحالی ک من این راه هارو رفتم

هیچ جوره حرفمو قبول نداره نمیاد بریم سونو

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 

خودت برو سنو دیگه. 

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از ریشه کندی؟😐

ماشین اصلاحو ازت گرفتن؟

خب معلومه گند زدی تو موهات

فک میکنی دکتر پوست فقط سرم بهت میده؟

نخیر اتفافا اونم اول آزمایش و سونو مینویسه بعد بر حسب نیاز دارو میده یا هر چیز دیگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
برو دکتر پوست،هم سونو مینویسه هم دارو میده.حرف دوتاتون هم انجام میشه

دکتر هت پورسانتی با داروخانه کار میکنن نمیاد سونو بنویسه قول میدم

فقط دارو الکی مینویسه 

از ریشه کندی؟😐 ماشین اصلاحو ازت گرفتن؟ خب معلومه گند زدی تو موهات فک میکنی دکتر پوست فقط سرم بهت ...

ماشین اصلاح میزاشتم کلش رو میزدم؟

فقط موخره دار هارو کندم 

دکتر رفتم که میگم

اصلا فقط دارو مینویسن واسه منفعت خودشون

کی میاد ازمایش چک کنه

دکتر هت پورسانتی با داروخانه کار میکنن نمیاد سونو بنویسه قول میدم فقط دارو الکی مینویسه 

اها،خب شناخت اگه داری از دکترش که خب قضیه کنکله

برو دکتر عمومی،ی سونو بنویسه.بدون مادرت برو

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
آخه سونو از چی بری ؟؟ اتفاقا مامانت درست میگه برو ی متخصص پوست خوب خودش بر حسب نیاز برات آزمایش یا س ...

من به دکتر اعتماد ندارم دکترای اینجا سواد ندارن

ماشین اصلاح میزاشتم کلش رو میزدم؟ فقط موخره دار هارو کندم  دکتر رفتم که میگم اصلا فقط دارو م ...

بیرون مو اون قسمتی که از پوست بیرونه موخوره داشته

تو ورداشتی از ریشه کندی پیاز مو رو در اوردی

یعنی دیگه از جاش در نمیاد

وقتی خودتو قبول داری کلا اصن سمت پزشک و درمان نرو

باقیشم بکن بلکه درست شه

چه حرفای بیخودی زدی واقعا😐 آزمایشو نخواد نگاه کنه علافه بشینه اونجا؟ با پیشگویی مشکلتو میخواد بگه؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
تنها نمیتونم باید یکی بام بیاد تا حالا تنها نرفتم با سن سال😑

دلو بزن به دریا برو.

مگه سنو میخواد چیکارکنه

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
بیرون مو اون قسمتی که از پوست بیرونه موخوره داشته تو ورداشتی از ریشه کندی پیاز مو رو در اوردی یعنی ...

اون قسمتی که داخل هست هم موخره داره

از ریشه اونطور در میاد

اره واقعا ابنطورین

یادمه ازمایش یک سال پیش نشونشون دادم گفتم ریزش دارم

ویتامین دی کم بود

اولا اصلا نگفت ازمایش یک سال پیش بدرد نمیخوره

دوما اصلا نگفت ویتامیت دی ات کمه

خب من چطو اعتماد کنم دیگه

2706