2733
2734

امروز یه مهمون داره که ماهم میشناسیمش بعد اونارو دعوت کرده منم ۶ ماهه عقدم زنگ زده به شوهرم شماهم بیاین در حالی که دیشب منو دیده اصلا یه تعارف خالی هم نزده به من فقط دیروز به داداشش گفته منم بهم برخورد 😑 الانم مادر شوهرم زنگ زد گفت برید اگه نرین من ناراحت میشم شما بودین میرفتین؟؟؟

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااا  چقد دنبال بهونه یی  بیچاره زنگ زده دیگه چکار کنه  دیشب شاید تصمیم نگرفته&n ...

دنبال بهونه نیستم چند وقت پیش پرت شدم از پله انگشت پام شکست یه زنگ نزد حالم بپرسه

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔

شاید دیشب تصمیم نداشته شما رو دعوت کنه. امروز  یهویی تصمیم ب دعودت شده...

منم خواهراشوهرم به شوهرم زنگ میزنن دعودت میکنن ، به من نمیگن.

ماهم دعودت کنیم به شوهراشون زنگ میزنیم.

از نظر من چیزی مهمی نیست

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
دنبال بهونه نیستم چند وقت پیش پرت شدم از پله انگشت پام شکست یه زنگ نزد حالم بپرسه

چه بهتر 

همین جوری باشی بهتره تا بخواد باهات صمیمی شه

رسمی برو و بیا بهتره برات از توهم توقع نداره دیگه هی زنگشون بزنی

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید دیشب تصمیم نداشته شما رو دعوت کنه. امروز  یهویی تصمیم ب دعودت شده... منم خواهراشوهرم به ش ...

نه عزیزم دیروز زنگ زده

خواهر شوهر منم همینه یا به اینو و اون میگه یا ۱ ساعت موندنی به جشنی چیزی زنگ میزنه همسرم دعوت میکنه منم نمیرم  خیلی هم جدی بهشون گفتم من خودم تلفن دارم اگه میخواد کسی دعوت کنه به خودم زنگ بزنه 

اینجور آدما درست بشو نیستن منم اهمیتی نمیدم 

2706