2752
2734

اره ی دوستام ۱۲سال باپسری بودم ازراهنمایی تا خیلی مدت بعد پسره مادرش مخالف بود.ویه دونه پسربودنمیزاشت بهم برسن میترسید پسرش بره غربت این اخرا راضی شد زیادارهم خبرنداشتن جداشده بودن ۳ ۴سالی میشد اماکموبیش جویای حال هم بودن

ک پسره تریاکی شده بود و دیگه دختره نخواستش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

یه همسایه داشتیم پسره یه دختری رو میخواست

عاشق هم بودن شدید

جونشون برا هم در میرفت

رفتن ازمایش خون ولی خونشون به هم نخورد

اصلا داغون داغون بودن دوتاشون و خانواده ها نذاشتن ازدواج کنن خودشون میگفتن ما همو میخوایم ولی خانواده ها مانع شدن تا بعد چندوقت دختره ازدواج کرد ولی سر یه سال نشده طلاق گرفت...بعدش دوباره همین پسرهمسایه ما که هنوزم عاشق دختره بود رفت خاستگاری و بالاخره علیرغم این که خونشون به هم نمیخورد ازدواج کردن و سه چهارشب پشت هم جشن گرفتن...الان خیلی خوشبخت دارن زندگی میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله خواهرم با یه پسره دوست بودن تا اینکه پسره تصمیم به مهاجرت میگیره جدا شدن از هم بعد ۵ سال دوباره سر و کله پسره پیدا شد خواهر منم عاشقش بود دیگه قبولش کرد الانم به گفته خواهرم زندگیشون خوبه

اره ی دوستام ۱۲سال باپسری بودم ازراهنمایی تا خیلی مدت بعد پسره مادرش مخالف بود.ویه دونه پسربودنمیزاش ...

یعنی بعد ۴ سال بهش برگشت ولی دیگه دختر نخواستش؟  پسره تواون مدت  نامزد نکرد؟

یعنی بعد ۴ سال بهش برگشت ولی دیگه دختر نخواستش؟  پسره تواون مدت  نامزد نکرد؟

اره دیگع دختره نخواستش.ن اصلا هیچ نامزدی ن خیلی همودوس داشتن ولی دیگه فهمیدموادی شدع گفت ن

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
بله خواهرم با یه پسره دوست بودن تا اینکه پسره تصمیم به مهاجرت میگیره جدا شدن از هم بعد ۵ سال دوباره ...

خواهرت اون مدت ۵ سال نامزد نکرد؟   یعنی امیدی هم داشت که پسره برگرده؟

اره ی دوستام ۱۲سال باپسری بودم ازراهنمایی تا خیلی مدت بعد پسره مادرش مخالف بود.ویه دونه پسربودنمیزاش ...

میگم یعنی چی مامانه میترسید پسرش بره غربت ؟ مگه دختره  ماله یه شهر دیگه بود؟

کاش واسه منم برگرده قبل اینکه دیر بشه

مادرش جوری مخالف بود که هیچوقت ازش نگذره

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
2706