2733
2734

چونکه خانواده ای که خودت ساختی مهمتر از خانواده ای هست که ازش اومدی 

خواهرتون بهتره هوای شماروهم داشته باشه ولی اگه یه جایی احساس کنه نمیتونه بین هر دو بالانس ایجاد کنه قطعا شوهر خودش مهمتره

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
چونکه خانواده ای که خودت ساختی مهمتر از خانواده ای هست که ازش اومدی  خواهرتون بهتره هوای شمارو ...

چی میگی خانم ؟ یعنی شما برای صوهر سر خانوادت کلاه میذاری و ابرو حیثیت خواهر یتیمتو برای پول میبری ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چونکه خانواده ای که خودت ساختی مهمتر از خانواده ای هست که ازش اومدی  خواهرتون بهتره هوای شمارو ...

یعنی شوهر اونقدر مهمه که عاق پدرو مادرو به گردن بگیری ؟ ببخشید که مثل شما عشق شوهر نیستیم 

یعنی شوهر اونقدر مهمه که عاق پدرو مادرو به گردن بگیری ؟ ببخشید که مثل شما عشق شوهر نیستیم  ...

دیوانه ! از اول نگفتی مثل ادم که خواهرت چیکار کرده ، یه طوری گفتی انگار فقط هواتونو نداره یا بیشتر به شوهرش میرسه که ناراحتی منم اونو گفتم 

والا با این اخلاقت حق داره خواهرته ازتون بکنه بره سمت شوهرش

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
دیوانه ! از اول نگفتی مثل ادم که خواهرت چیکار کرده ، یه طوری گفتی انگار فقط هواتونو نداره یا بیشتر ب ...

عجب بیشعوری هستی ایشالا سر خودت بیاد ببینم حق توهم هست یانه 

دیوانه ! از اول نگفتی مثل ادم که خواهرت چیکار کرده ، یه طوری گفتی انگار فقط هواتونو نداره یا بیشتر ب ...

اعصابش خورده لابد 

منم مثه تو فک میکنم خونواده یی که خودت ساختی رو باید حفظش کنی ...

ولی هوای خونواده خودتم داشته باشی 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تجربشو ندارم

خانوادم جاي خود

شوهر جاي خود

ادم فروش نيستم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
 عجب بیشعوری هستی ایشالا سر خودت بیاد ببینم حق توهم هست یانه 

چقدعصبی جواب میدین اعصاب خورده درست ولی از بقیه خورده نگیر 

اول خودت شروع کردی 

تمومش کنین❤️

ایشون اول منظورش چیز دیگه یی بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدعصبی جواب میدین اعصاب خورده درست ولی از بقیه خورده نگیر  اول خودت شروع کردی  تمومش کن ...

چی میگی ؟ طرف نوشته حقیته این بلا سرت میاد فازت چیه خودتو میخوای فرشته مهربون نشون بدی ؟

بعداز ازدواج همسرت و بچه هات درجه اول اولویت زندگیت هستن بعد خانواده ها

یعنی باید عاق والدین به گردن بگیری برای شوهر ؟ من ... تواون خانواده اول که طرف از پدرومادرش دزدی کنه بده دست شوهر 

یعنی شوهر اونقدر مهمه که عاق پدرو مادرو به گردن بگیری ؟ ببخشید که مثل شما عشق شوهر نیستیم  ...

خودت بد جواب دادی اول 

ولی خیلی بی اعصابی و از همه طلب داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40