2752
2734
عنوان

خانوما و آقایون عاقل جواب بدن

606 بازدید | 85 پست

سلام

بنظرتون الان چ چیزی تو جامعه خیلی زیاد شده  ولی از نظر شما کار درستی نیست چ تو زمینه شغلی چ اخلاقی و....

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عذرخواهی میکنم هم جن....بازی

از اون بدتر روان شناس ها که میگن کاری نداشته باشید گرایششه

یه سر به مدرسه های دخترونه بزنید متوجه میشید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
همه بلاگر شدن و دوست صمیمی دختر پسر زیاد شده 

دقیقا 

این بلاگر شدن تو فکر منم بود 

یعنی همه دنبال این هستن ک پول دربیارن از اینستا 

خیلیا بدون معلومات فاز برمیدارن 

یه سری هم ک کلا تعطیلن و تو این شاخه زدن

عذرخواهی میکنم هم جن....بازی از اون بدتر روان شناس ها که میگن کاری نداشته باشید گرایششه یه سر به م ...

خودم دقیقا تو دل کارم 

اره متاسفانه خیلی زیاد شده

رشوه  دروغ گویی  حرام خوری  دزدی  کلاه برداری پرخاشگری   و هر چه ...

گاها ب اینا افتخار هم میشه

2706