2733
2734

همین چندروز پیش شوهرم دنبال کارای مادرشوهرم بود و من گفتم خودم تنهایی با بچه میرم دکتر که ساعت ۵ بود.و مادرو پدرم میان دنبال بچه.اونا اومدن دنبال بچه و بردن خونه شون.و من ۹ شب کارم با دکتر تموم شدم و زنگ زدم شوهرم بیاد دنبالمون ولی اون پیش خونواده خودش گفت خستم با تاکسی بیایین😬. فردا صبحش حرف دیشب شد و مادرشوهرم گفت بچم خیلی خسته بود.من نمیدونم کار اون روز شوهرم درست بود یا نه ولی نمیدونم چرا ناراحت شدم بعد این حرف مادرشوهرم. در همین ناراحتیام یهو یه سری خاطرات جلو چشمم اومد.

یادمه اوایل نامزدی،شوهرم و خونواده ش که با ماشین شوهرم اومده بودن ،شام مهمون ما بودن،بعد شام شوهرم گفت من شبو اینجا میمونم و اونا با تاکسی برگشتن.اونموقع من خجالت کشیدم بگم شبو نمون یا حداقل برسون مادرو پدرتو بعد برگرد.ولی خوشحال بودم که نامزدم کنار من خوشحاله و بودن با منو به بودن کنار بقیه ترجیح میده. 

اما درس اخلاقی***نه مادرشوهرم باید دفاع میکرد از خستگی پسرش یا کلا هر کاری که کوتاهی محسوب میشه ،و نه من باید خوشحال باشم ازینکه شوهرم اونقد کنار من خوشه که حاضره شبو پیش من بمونه و خونواده شو با تاکسی بفرسته خونشون!!!

همسرتون هرجور با بقیه رفتار کنه، با شما هم اونجور خواهد بود.پس زیاد خوشحال نباشید اگه با مادری که یه عمر باهاش انس داشته بداخلاقی کنه یا قطع ارتباط کنه.این به خودتونم برمیگرده.

این قضیه دو طرفه س.یعنی وقتی پسری رفتارش با خانومش درست نیس و ما به بچمون یاد نمیدیم چجوری رفتار کنه و وظایفشو یادش نمیدیم،و حساس نیستیم، این برمیگرده به خودمون و روزی که احتیاج خواهیم داشت به فرزندمون،کوتاهی خواهد کرد.

وقتی همسرم به مادرو پدرش خوبی میکنه یا بدون اینکه من بهش یاداوری کنم بهشون زنگ میزنه یا میره دیدنشون، من خیلی خوشحال میشم چون میدونم که چنین مردی با همسرشم اینجور خواهد بود.ولی وقتی برعکس این باشه،و منو همیشه تزجیح بده،اصن خوشحال نمیشم و اینو دلیل بر عشق و محبت نمیزارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باشه افرین بر تو به خاطر استفاده از کلمات پیچیده🫤🙄😑

ولی شوخی میکنم درس خوبی بود مرسی😚❤️

موفرفریم🥺❤️‍🩹قد بلندم😂❤️‍🩹چشم و ابرو مشکی🥲❤️‍🩹چشای منم سگ داشت ولی به مرور رفت توی اعصابم😔😂تازههههه گناه منم خوشگلیم بود خدا گناهام رو بخشید این شکلی شدم😔😂❤️ خیلیا میپرسه من ازدواج‌کردم؟دوستان من قبلا تا پای سفره عقد رفتم حتی عاقد هم اومد ولی خب دیگه عروس داماد اومدن مجبور شدم بلند شم🥴😂عاشق ژانر طنز و ماجراجویی😂🏃همیشه در همه جا دلقک بودم و هسدمممم😂😎روابط اجتماعیم بالاست و با همه دوستم😁❤️البته همیشه دوست های صمیمی و اکیپم برام با بقیه فرق داشتن و دارن🥲😂❤️‍🩹این کاربری که مال مادربزرگ دختر خالم بوده رو هم تاسیس کردم ولی تنهایی استفاده نمیکنم و به همه ی دوستام که کاربریشون ترکیده هم دادم استفاده کنن😂😑❤️‍🩹پس اگه تاپیک ها متفاوت بود تعجب نکنین☺️😆به اسم کاربریم گیر ندیننننن😑😚و اینکه کاربر جدید نیستم ۲ سال کاربر خاموش بودم یه سال کاربری زمرد” رو داشتم و ترکید و یه سال و نیم هم کاربری “شاد غمگین مهربون خفن”رو داشتم  و تقریبا از سال۹۸ توی نی نی سایت عضو بودم.#نی_نی_یار_تعلیق_نکنننن دیگه شماره نداریممممم😩🤐🤣دوستان من دوست ندارم کسی رو برونجونم و اگه اینجوری شد بهم بگین.انتقاد پذیر هم هستم به شرط اینکه مودبانه باشه و تویی که نظرت با من مخالفت میتونی ریپ بزنی ولی هم مودب باش و سعی نکن نظرتو بهم تحمیل کنی❤️و خیلی خوشحال میشم که توی تاپیک هایی که دارین منم تک کنین😁❤️و اینکه با هم دوست بشیم هم خوبهههههه😆❤️‍🩹دیگه حرفی ندارم و خوشحالم که در کنار شما مهربونا هسدممم🥲😂❤️‍🩹از دخترای با انرژی و دلقک های نی نی سایتم خیلی خوشم میاد چه خوب میشه دوست شیم😂❤️‍🩹
منم باحرفات موافقم ولی در مورد همه این جوری صدق نمی کنه نمونه جاری خودم شوهرش یه مرد زن ذلیل به تمام ...

انشالله همیشه خوشبخت باشن ولی ما همه ی ابعاد زندگی ادمارو نمیبینیم و نمیتونیم قضاوت کاملی بکنیم