2733
2734
عنوان

کی و کجا ضیع شدین دلتون خواسته آب شین برین تو زمین😥🤭؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلاس دهم بودم رفتم سر کلاسا که کد های پستی رو جمع کنم

رفتم سر کلاسی که معلم ادبیات داخلش بود خیلی خشک و بی اعصابم هست 

اومدم بگم کدپستی زبونم نچرخید گفتم ..س پستی دیگه در کلاس رو بستم بدو بدو رفتم دستشویی از خجالت

جاریم دختردایی شوهرم هست،،تازه ازدواج کرده بودم و جوگیر،،برادرشوهرم داشت سربه سرم میزاشت درمورد فامیل،،یهویی گفتم داییای من کجا داییایی تو کجا،،اصلا قابل قیاس نیستن😏😏

و دایی اون میشه بابای جاریم که نشسته بود و گوش میداد😑😑😑

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
کیکاپرا رو اشتباه نوشتم

کیپاپرا البته 😂🤦‍♀️

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

دوازده سالم بود خواهرم فرستادم کلوپی 

آجی و داداش کوچیکمم دستشون توی دستم با کله رفتن تو شیشش از بس تمیز بود بعد هف هش سال هنوز خجالت میکشم برم اون دور و برا🤦🏻‍♀️

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 
تو اسنپ طرف هیچکس(خواننده رپ) گذاشته بود  گفتم ببخشید فدائی دارید؟(اونم خواننده رپ) گفت نوکرم ...

🤣🤣

در گذرگاه مرگ ایستاده ام ، این بار رفتن قطعی‌ست...🙂🖤🥀
2706